Визначилися всі учасники Фіналу чотирьох Кубка Суперліги

18 січня 12:00
Переглядів: 104
Говерла
У Фіналі чотирьох Кубка Суперліги зустрінуться переможці чвертьфінальних поєдинків: «Будівельник»,«Говерла»«Дніпро» та «Кремінь».

«Будівельник» потрапив до Фіналу чотирьох Кубка Суперліги, двічі обігравши «ОДЕСУ». Загальний рахунок за сумою двох матчів становить 165-138 на користь столичного клубу.

«Дніпро» на шляху до Фіналу чотирьох Кубка Суперліги доволі легко пройшов «Харків», обігравши суперника за підсумками двоматчевого чвертьфінального протистояння (186-131).

Обмінявшись перемогами з «Політехнікою-Галичиною», «Говерла» вийшла до Фіналу чотирьох за рахунок кращої підсумкової різниці (159-156).

Незважаючи на поразку в першій чвертьфінальній грі, «Кремінь» пройшов «Хортицю» на шляху до Фіналу чотирьох за сумою двох матчів (184-166).