Визначився склад учасників нового чемпіонату Екстра-ліги

01 серпня 10:41
Переглядів: 466
Кардаш енергія

У новому чемпіонаті гратимуть львівська «Енергія», івано-франківський «Ураган», рівненський «Кардинал», хмельницький «Спортлідер+», луганська «ЛТК», харківський «Локомотив», а також новачки чемпіонату – сумський «СумДУ», криворізький «Приват», кременчуцький «Лукас» та «Титан-Зоря» з Покровського.

Матчі пройдуть у два кола, після чого визначиться вісім команд, що розпочнуть матчі плей-офф. На першій стадії турніру команди гратимуть до двох перемог, а на наступній – до трьох. Луганська «ЛТК» домашні матчі гратиме у Сумах.

Вступний внесок команди повинні оплатити до 20-го серпня, а до 26-го серпня подати заявковий лист команди-учасниці чемпіонату.

Планується, що 30-го серпня відбудеться матч за Суперкубок України, який і відкриє новий сезон. Володар Кубка України львівська «Енергія» зіграє з діючим чемпіоном харківським «Локомотивом». Де відбудеться матч, наразі невідомо. Серед міст, які можуть прийняти Суперкубок, розглядають Київ, Черкаси та Запоріжжя. Найближчим часом стане відомо де саме зіграють кращі дві команди минулого сезону.

Старт першого туру нового чемпіонату запланований на 6-те вересня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: