Визначився склад збірної Львівщини на Чемпіонат України-2017 з художньої гімнастики

13 травня 13:35
Переглядів: 143
художня гімнастиа

Упродовж двох днів, 10 і 11 травня, відбувся Чемпіонат Львівської області з художньої гімнастики, який для кращих грацій нашого регіону є відбірковим для участі у Чемпіонаті України 2017 року.

Загалом за нагороди змагалося 69 гімнасток, кожна з яких виконувала по чотири вправи – з обручем, м’ячем,булавами та стрічкою. Переможців у багатоборстві визначали за сумою набраних балів.

У турнірі гімнасток 2001 року народження і старше, які змагалися за програмою майстрів спорту, боротьбу за медалі вели 12 спортсменок. Найбільшу суму балів набрала вихованка ДЮСШ «Галеон» Юлія Бекерська, яка випередила представниць СДЮСШОР «Олімп-Л» та КДЮСШ «Здоров’я» –  Соломію Макар і Марту Черненко відповідно, які у підсумковому протоколі посіли другий та третій рядки.

Серйозну конкуренцію призерам обласного чемпіонату склали Вікторія Іванів («Олімп-Л») та Даша Братікова і Ярина Романишин (обидві – КДЮСШ «Здоров’я»), які у багатоборстві посіли місця з четвертого по шосте й також були нагороджені дипломами.

Значно більш представницькими були змагання юніорок – гімнасток 2002/2004 років народження, які виступали за програмою кандидатів у майстри спорту. Тут боротьбу вело 57 гімнасток. Перемогу у підсумку здобула головний фаворит турніру – вихованка ДЮСШ «Галеон» Христина Погранична, яка буквально минулими вихідними з тріумфом виступила на міжнародному турнірі у Словаччині, де виграла усі чотири золоті нагороди. 

Срібну нагороду виборола ще одна представниця ДЮСШ «Галеон» Анастасія Пугач, яка у сумі балів за виконання чотирьох вправ показала другий результат. Трійку призерів доповнила гімнастка КДЮСШ «Здоров’я» Ніна Косован.

До престижної ТОП-6 пробилися ще дві грації КДЮСШ «Здоров’я» – Анастасія Іваночко і Анастасія Пташник, які посіли четверте та шосте місця відповідно. А на п’ятій позиції фінішувала Анастасія Якимчук, яка представляє СДЮСШОР «Олімп-Л».

Додамо, що тепер на львівських грацій чекає головний старт року на внутрішніх змаганнях – Чемпіонат України 2017 року, який пройде у червні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: