Вже завтра стартують Відкриті ігри за програмою Спеціальної олімпіади

15 вересня 20:00
Переглядів: 100
Спорт

16 вересня у Львові відбудеться відкриття III Special Olympics Open Games (SOOG2016). Відбуватимуться змагання протягом 16-18 вересня. Це найбільші за всю історію України міжнародні змагання для дітей та молоді з порушенням інтелекту. Атлети будуть змагатися у восьми видах спорту за програмами СО: футбол, флорбол, об'єднаний баскетбол, настільний теніс, плавання, плавання у відкритій воді, каякінг, бочча.

Участь у іграх візьме близько 700 учасників (12 делегації з 8 країн Європи (Литва, Латвії, Польща, Румунія, Швейцарія, Азербайджан, Угорщина, Бельгія), 24 делегації зі 16 регіонів України та 10 делегацій з Львівської області).

Також з 10 серпня запускається ресурс SOOG2016.lviv.ua, який буде діятиме продовж ігор і буде містити в собі всю необхідну інформацію (учасники, новини, результати, фото, відео, чат і т.д.). Найважливішою складовою ресурсу є те, що під час змагань буде он-лайн трансляція з кожної локації за участю ведучих та коментаторів за посиланнями http://razom.tv та http://soog2016.lviv.ua/via/live/.

Також під час ігор на площі Ринок перед входом в Ратушу буде встановлений екран з прямими трансляціями заходу.

Церемонія відкриття заходу відбудеться 16 вересня о 16:00 год. у Львівському кіноцентрі (вул. В. Великого, 14а). На відкритті буде присутній директор Спеціальних Олімпіад Європи/Євразії - Мірослав Крогулєц, а також національні Директора Спеціальних Олімпіад Латвії та Азербайджану.

Організаторами змагань є ГО «САМІ» і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: