Важка атлетика новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Коломия приймає Кубок Івано-Франківської області з важкої атлетики (Відео)

Вже вкотре Кубок Івано-Франківської області з важкої атлетики приймає у себе Коломия.Змагання традиційно проходять у фізкультурно-спортивному

У Коломиї відбувся чемпіонат області з важкої атлетики

На вихідних, 17-18 грудня, в Коломиї пройшов відкритий чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 15 років, кадетів до 17 років та юніорів.

Ігор ШИМЕЧКО: "Якщо б на чемпіонаті світу мені вдалося завоювати медаль у сумі, то я б цей рік міг назвати вдалим"

Переглядів: 226
Виснажливий змагальний сезон для українських важкоатлетів добігає до завершення. А як відомо, наприкінці

Ігор ШИМЕЧКО: "Виборов медаль, але не ту, що треба"

Переглядів: 213
львівський важкоатлет Ігор Шимечко (понад 105 кг) виборов малу срібну медаль чемпіонату світу, що проходив у Парижі, проте у підсумковому протоколі змагань опинився

Ігор Шимечко на ЧС з важкої атлетики залишився без нагороди

Переглядів: 133
У Парижі (Франція) вчора ввечері фінішував чемпіонат світу з важкої атлетики. В останній день змагань нагороди розігрували найважчі атлети, чия вага перевищує

"На змаганнях зустрічаю дідусів, яким за 80"

Переглядів: 235
Геннадій Юркевич на Європейських Іграх ветеранів підняв 285 кілограмів. Це світовий рекорд В італійському місті Леньяно відбулися Європейські ігри ветеранів спорту.

Ігор ШИМЕЧКО: «Закон для всіх один»

Переглядів: 377
Цими днями аспірант львівського університету фізичної культури, важкоатлет Ігор Шимечко перебуває на тренувальному зборі у Чернігові.  Цікаво, що він може стати чемпіоном Європи,

Василь Вірастюк відкрив стадіон на Тернопільщині

У райцентрі Гусятин уперше на тернопільщині провели Богатирські ігри. Найсильніша людина планети Василь Вірастюк привіз шістьох силачів. Вони змагалися за кубок голови