Зимові види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Ігор Зінкевич

Ігор Зінкевич: "Цього року Lviv Open Cup стане наймасовішим"

Переглядів: 69
У п’ятницю, 7-го вересня, у Львові, на водному майданчику басейну СКА (вулиця Клепарівська, 39/А) стартує третій за ліком міжнародний турнір з водного
кільчицький

Кільчицький четвертий в гонці переслідування на чемпіонаті Чехії

Переглядів: 58
В Летограді в рамках чемпіонату Чехії пройшла гонка переслідування, в якій, як і днем раніше в спринті, взяли участь спортсмени національної збірної України.
біатлон

Юлія Городна – абсолютна чемпіонка України серед дівчат з літнього біатлону

Переглядів: 53
У Сумах, 30 серпня, завершився чемпіонат України серед юнаків та дівчат з літнього біатлону. Змагання відбувалися в трьох вікових категоріях:
кільчицький

Кільчицький другий в спринті на відкритому чемпіонаті Чехії з літнього біатлону

Переглядів: 59
У перших числах вересня в Летограді проходить відкритий чемпіонат Чехії з літнього біатлону. Пробує свої сили там і значний "десант" українських
Меркушина

Анастасія Меркушина: "В черговий раз побачила свої помилки, які потрібно виправити до зими"

Переглядів: 102
Українська біатлоністка Анастасія Меркушина, яка фінішувала на п'ятому місці в гонці переслідування літнього чемпіонату світу
легіон

Калушани здобули дві перемоги на першому етапі КМХЛ

Протягом вихідних у словацькому Требішов пройшов І етап Карпатської молодіжної хокейної ліги серед команд U-15. Вперше у престижних юнацьких змаганнях бере участь
Меркушина

Меркушина та Підгрушна потрапили в квіткову церемонію гонки переслідування на літньому ЧС

Переглядів: 144
В Нове-Мєсто завершилася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами. Відразу три українки потрапили
кільчицький

Віталій Кільчицький фінішував за крок до "бронзи" ЧС-2018 з літнього біатлону у спринті

На літньому чемпіонаті світу-2018 з літнього біатлону, що триває у чеському місті Нове Мєсто, у суботу, 25-го серпня, було розіграно
підручний кільчицький

Дмитро Підручний: "Я не можу сказати, що результат у мене не вдався через ролери, але ними я незадоволений"

Переглядів: 51
Дмитро Підручний прокоментував спринтерську гонку на чемпіонаті світу з літнього біатлону, де він зайняв двадцять
Підгрушна

Олена Підгрушна: "Наше головне завдання - це зима"

Переглядів: 121
Олена Підгрушна прокоментувала спринтерську гонку на чемпіонаті світу з літнього біатлону, де вона зайняла п’яте місце. - Резерв сил був вичерпаний.