Зимові види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Мандзій

Андрій Мандзій випав з саней, але зумів застрибнути назад - відео

Переглядів: 298
29-річний український спортсмен-санкар Андрій Мандзій під час кваліфікаційного заїзду Олімпіади у корейському Пхьончхані випав з саней, але
шхумова

Шхумова потрапила у топ-20 після двох заїздів у Пхенчхані, Стецьків - переодстання

Переглядів: 65
Олена Шхумова показала 19-й результат після двох заїздів в одиночках на Олімпійських іграх у Пхенчхані.  Ще одна представниця України
підручний

Дмитро Підручний: "Перший чистий старт в цьому сезоні і добре, що він припав саме на Олімпійські ігри"

Переглядів: 57
Дмитро Підручний, який зайняв найвище місце серед українських спортсменів у дебютній гонці на Олімпійських іграх-2018,
Мандзій

Українські саночники не потрапили до топ-20

Переглядів: 128
Антон Дукач та Андрій Мандзій завершили виступи в одиночному розряді санного спорту. Перед третім заїздом показники українських атлетів були наступними: Антон Дукач
Підручний

Підручний показав найкращий результат в спринті серед українців на Олімпійських іграх

Переглядів: 171
Сьогодні, 11 лютого, у південнокорейському Пхенчхані відбулася друга олімпійська гонка - чоловічий спринт на 10 кілометрів. Україну
Підгрушна

"Підгрушна вже закінчує кар’єру"

Переглядів: 121
Для української біатлоністки Олени Підгрушної Олімпійські ігри-2018 можуть стати останніми змаганнями в спортивній кар’єрі. Про це повідомив президент Федерації біатлону
дукач

Перші заїзди в санному спорті: Дукач - 26-й, Мандзій - останній

Переглядів: 141
У суботу, 10 лютого, відбулися два заїзди в санному спорті, в якому беруть участь два представники України. Після першої спроби Антон Дукач був 27-м (програв
Мандзій

Андрій Мандзій: "Олімпійська траса холодна та небезпечна"

Переглядів: 77
10-го лютого змагання на Олімпійських Іграх розпочнуть двоє з шести українських санкарів – Антон Дукач та Андрій Мандзій. Хлопці виступатимуть в одиночному
дукач

Гролімпіада: відкриття зимових Олімпійських ігор 2018

Переглядів: 300
Стартує спецпроект Гролімпіада, що присвячений 23-м Зимовим Олімпійським Іграм. Ведучі Василь Пехньо та Галина Бойко розкажуть про те, як і де живуть українські спортсмени