Зимові види новини спорту. Новини спорту Україна та світ

Біатлонний фотофініш чоловічого персьюту

Переглядів: 305
Біатлоніст із Новояворівська (львівська область)  Віталій Кільчицький у чоловічій гонці переслідування фінішував 50-м (4+0+1+2) +6:49.6 Переможцем драматичного персьюту

Катерина ГРИГОРЕНКО: "Мрію здобути в Сочі медаль Олімпіади-2014"

Переглядів: 375
Розмова з п’ятиразовою призеркою зимової Універсіади-2011 Катериною Григоренко. З турецького Ерзурума повернулася остання група спортсменів, що

Олег ПИЛИП’ЮК: «Український хокей вирішили поховати»

Незважаючи на те, що попередній хокейний сезон досить успішно склався для івано-франківської «Ватри», яка стала найсильнішою командою Західної України,

Всесвітня зимова Універсіада. Україна – третя у медальному заліку

Переглядів: 274
Тріумфаторами повернулися додому українські студенти, які змагалися на ХХV Всесвітній зимовій Універсіаді в Туреччині, де завоювали 15 медалей: 6 золотих,

Тернополянка Людмила Писаренко не вийшла на старт у гонці переслідування

Переглядів: 300
Не вийшла на старт у гонці переслідування з біатлону тернополянка Людмила Писаренко. Натомість інші українки Валентина Семеренко та Наталія Бурдига

Зимова панорама. Тиждень 2

Наш спортивний портал продовжує підбивати тижневі підсумки виступів провідних прикарпатських спортсменів у черговій "Зимовій панорамі". Протягом тижня наші представники у гірськолижному спорті,

«Спортивна зима» у Калуші

"Спортивна зима" - під такою назвою у Калуському льодовому палаці ім. Степана Бандери відбувся спортивний захід для дітей. Недарма таке спортивне свято для юнаків та дівчат проводилося саме

На «Буковелі» відбудеться Кубок Європи

19 лютого на ГК «Буковель»відбудеться Кубок Європи зі сноубордингу у дисципліні «біг-ейр». Урочисте відкриття Кубку відбудеться 18 лютого о 17.

У змаганнях з біатлону "засвітилися" тернопільські спортсмени

Переглядів: 361
Етап Кубка світу, універсіада та юніорський чемпіонат світу - саме у таких змаганнях з біатлону "засвітились" тернопільські спортсмени минулого тижня Втім,

Львівський біатлоніст Віталій Кільчицький у чоловічій гонці переслідування фінішував 44-м

Переглядів: 350
Преск-Айсл 2011. Результаты гонки преследования у мужчин Беф - первый, Седнев - лишь двадцать четвертый Сенсацией завершился