Сімдесятирічний львівський лижник хоче знову стати чемпіоном світу

Про цього спортивного ентузіаста щоразу дізнається дедалі більше львів'ян. Попри поважний вік, Василь Крупський і далі активно змагається на світових

Украинские легенды НХЛ. Братья Лесвики

Переглядів: 634
Первыми украино-канадцами в НХЛ стали уроженцы Гумбольдта, пригорода Саскатуна (провинция Саскачеван), старшие представители большой хоккейной семьи братья Джек и Пит Джон Лесвики,

Богдана Мацьоцька 38-ма на етапі Кубка світу в Австрії

Косівська гірськолижниця Богдана Мацьоцька продовжує змагатися на європейських турнірах та континентальних кубках. Після серії вдалих виступів на етапах FIS Race,

Тернополянка Олена ПІДГРУШНА була кращою серед українок у спринті в Рупольдингу

Переглядів: 656
Українська біатлоністка Олена Підгрушна показала 19-й результат у спринтерській гонці на етапі Кубка світу, що проходить в німецькому Рупольдингу. Підгрушна

Завершилося трансферне вікно в Західно Українській хокейній лізі

Переглядів: 354
Розпочнемо з команд, які не вносили змін у заявку - "Луцьк", "Явір", "Червоноград". Практично в розібраному вигляді підходить до другого кола "ВІМ-Беркут".

Віталій ШУМБАРЕЦЬ: «Відчуваю себе лідером»

Переглядів: 525
В феврале прошлого года во время Олимпийских игр в Ванкувере фотография 27-летнего спортсмена из Украины облетела многие масс-медиа, причем, не только украинские.

Тернополянин Віталій ШУМБАРЕЦЬ здобув золото і бронзу на етапі Кубка FIS

Переглядів: 362
Золоту і бронзову медалі завоював стрибун з трампліна з тернопільщини Віталій Шумбарець під час етапів Кубка Міжнародної федерації лижного спорту

Олена ПІДГРУШНА: "Втрачене наверстаємо у Рупольдингу..."

Переглядів: 392
Спринтерська гонка, що пройшла 8 січня, для тернополянки Олени Підгрушної стала останньою на етапі кубка світу в Оберхофі. У мас-старті, що проходив 9 січня,

Віталій Шумбарець у призах на етапі Кубка світу в Словаччині

Переглядів: 502
Кубок світуШтрбске-Плесо, Словаччина8 січня1. Зморай (Словаччина) - 234,5 (92,5 + 90,5)2. Кіт (Польща) - 233 (92 + 91)3. Шумбарець (Україна) - 224,5 (89 +

Галайджян 19 на етапі Кубка світу з санного спорту

Переглядів: 403
У німецькому Кенігзее пройшов V етап Кубка світу з санного спорту. У змаганнях одиночок прийняли участь і троє українців. Натомість у турнірі чоловічих двійок представників