WSB. 13-й тур: "Українські отамани" – "Команда Росії". Анонс

17 квітня 18:30
Переглядів: 216
українські отамани

Сьогодні, 17 квітня, на «Українських отаманів» очікує одна з найбільш принципових матчевих зустрічей у нинішньому розіграші змагань Всесвітньої серії боксу (WSB). О 21:00, у столичному Палаці спорту «Отамани» зійдуться в очному протистоянні проти «Команди Росії». Зустріч пройде в рамках тринадцятого туру змагань.

Перед зустріччю з «Отаманами» російська команда посідає другу сходинку у підгрупі «А» з 28-ма заліковими балами. «Українські отамани» розмістилися на третій позиції здобувши до свого активу 24 пункти.

Найближча матчева зустріч буде вкрай важлива для нашої команди з точки зору турнірної боротьби, про що зазначив генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк: «Матч-відповідь проти російської команди буде вкрай важливою з точки зору наших амбіцій та старань у продовженні турнірної боротьби у нинішньому розіграші змагань Всесвітньої серії боксу. Хлопці налаштовані лише перемагати, тому я більш ніж впевнений, що вечір боксу пройде на дуже високому рівні і ми візьмемо матч-реванш за поразку у першому колі WSB. Єдине, я звертаюсь до усіх глядачів, представників ЗМІ та прихильників нашого клубу з проханням не переводити цю зустріч у суто політичне протистояння. Я вас запевняю, що кожен з наших боксерів чудово розуміє усю повноту відповідальності, тому особливої мотивації для них не потрібно. Ми повинні втримуватись від будь-яких провокацій, показати, що ми єдині і заряджати лише позитивом саме наших хлопців».

Нагадаємо, у нинішньому розіграші змагань команди вже зустрічалися між собою. 21 лютого, в рамках шостого туру Всесвітньої серії боксу, «Українські отамани» на виїзді зазнали поразки з рахунком 0:5.

Трансляція матчевої зустрічі відбудеться сьогодні, 17 квітня, о 21:30 на телеканалі «2+2».

Додамо, що вчора «Українські отамани» та «Команда Росії» пройшли офіційну процедуру зважування напередодні матчевого протистояння у змаганнях Всесвітньої серії боксу.

Як пише офіційний сайт Федерації боксу України, спортсмени показали наступні результати на вагах:

Вагова категорія до 49 кг: Хасанбой Дусматов «Українські отамани» (48,8 кг) – Белік Галанов «Команда Росії» (48,9 кг)

Вагова категорія до 56 кг: Омурбек Малабеков «Українські отамани» (55,8 кг) – Володимир Нікітін «Команда Росії» (55,8 кг)

Вагова категорія до 64 кг: Володимир Матвійчук «Українські отамани» (63,9 кг) – Григорій Лізуненко «Команда Росії» (63,2 кг)

Вагова категорія до 75 кг: Хуршидбек Норматов «Українські отамани» (74,9 кг) – Петро Хамуков «Команда Росії» (74,8 кг)

Вагова категорія до 91 кг: Геворг Манукян «Українські отамани» (90,4 кг) – Сергій Калчугін «Команда Росії» (90,6 кг).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: