XV Меморіал Ернеста Юста: 1/8 фіналу

03 березня 15:43
Переглядів: 146
Ернест Юст

На ювілейному XV традиційному зимовому турнірі пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста у неділю, 2-го березня, відбулися перші п’ять матчів першої стадії на вибування – поєдинки 1/8 фіналу. В одному з них команда СДЮШОР «Карпати» U-17 у післяматчевій серії пенальті поступилася ФК «Миколаїв».

Пропонуємо вашій увазі результати всіх п’яти матчів та їхні статистичні дані.

2 березня (неділя)

СКК «Демня» – «Авангард» Жидачів – 2:1 (1:1)

Арбітр – Андрій Смольський.
Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Андрій Онишків.

СКК «ДЕМНЯ»: Бандрівський Андрій; Сидорко Віталій; Гусак Мирослав; Свінціцький Роман; Борик Андрій (Борик Юрій, 58); Панченко Назар (Дорошенко Валерій, 71); Покладок Юрій (Войтович Юрій, 58); Поліванов Віктор; Демків Тарас; Краївський Ігор (Грешта Микола, 67); Кухарський Андрій (Витак Ігор, 58).

«АВАНГАРД»: Петрушка Тарас; Мостовий Руслан (Дадак Ігор, 46); Витак Роман (Фляк Юрій, 46); Гнатківський Мар’ян (Музика Михайло, 46); Машталір Володимир (Міхеєв Дмитро, 46); Гришик Дмитро (Бей Андрій, 46); Ілюк Остап (Цінчик Олександр, 46); Матвіїв Роман (Кошка Степан, 46); Мелекесцев Володимир; Крехтяк Роман (Слобода Мар’ян, 46); Терлецький Андрій (Савицький Назар, 46).

Голи: 0:1 – Крехтяк Роман, 8; 1:1 – Гусак Мирослав, 22; 2:1 – Дадак Ігор (автогол), 50.

Попередження: Міхеєв Дмитро, 65; Фляк Юрій, 81; Дорошенко Валерій, 87.


«Думна» Ременів – ФК «Підбуж» – 2:2 (2:0), пенальті – 7:6

Арбітр – Андрій Чулик.
Асистенти арбітра: Юрій Голубець, Андрій Онишків.

«ДУМНА»: Папп Орест; Бахор Олесь; Яценко Олег; Процик Андрій; Гринишин Олександр; Назаренко Володимир (Притулка Володимир, 68); Тітунін Анатолій; Вірт Роман; Бабин Роман (Коляса Андрій, 57); Козира Володимир (Шеремета Андрій, 60); Бушка Василь (Довгошия Артур, 46)

ФК «ПІДБУЖ»: Михалевич Олександр; Миськів Василь; Малецький Назар; Кекіс Роман; Сов’як Андрій; Колодій Іван; Ковалик Іван; Леськів Ігор; Теплий Ігор; Юзьв’як Іван (Трусевич Віталій, 47); Лапицький Дмитро.

Голи: 1:0 – Гринишин Олександр, 32; 2:0 – Козира Володимир, 40; 2:1 – Колодій Іван, 67; 2:2 – Теплий Ігор, 74.

Післяматчеві пенальті: 0:0 – Леськів Ігор (мимо); 0:0 – Притулка Володимир (воротар); 0:1 – Миськів Василь; 1:1 – Гринишин Олександр; 1:2 – Малецький Назар; 2:2 – Тітунін Анатолій; 2:3 – Колодій Іван; 3:3 – Процик Андрій; 3:4 – Лапицький Дмитро; 4:4 – Яценко Олег; 4:5 – Сов’як Андрій; 5:5 – Вірт Роман; 5:6 – Трусевич Віталій; 6:6 – Довгошия Артур; 6:6 – Кекіс Роман (воротар); 7:6 – Коляса Андрій.

Попередження: Миськів Василь, 45; Процик Андрій, 45+1; Трусевич Віталій, 56; Тітунін Анатолій, 60; Леськів Ігор, 60; Шеремета Андрій, 70; Коляса Андрій, 88; Яценко Олег, 90+1. Вилучення: Бахор Олесь, 13.


ФК «Бори» Бориничі – ФК «Острів» Ч. Острів – 4:0 (3:0)

Арбітр – Андрій Наконечний.
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Юрій Голубець.

ФК «БОРИ»: Чачунь Роман (Грицаль Михайло, 46); Грицик Руслан (Винар Дмитро, 46) (Патуляк Віталій, 68); Химич Назар; Романів Роман (Трусь Ярослав, 56); Брунець Руслан (Мельничук Назар, 62); Вербний Володимир (Гнатко Тарас, 46); Бугайчук Євген; Павлів Остап; Василів Василь; Дячук-Ставицький Михайло; Підлісецький Олег (Брунець Юрій, 70).

ФК «ОСТРІВ»: Акбієв Руслан (Віхоть Олег, 46); Когут Володимир (Танечник Роман, 60); Тарновський Віталій; Іванина Володимир; Іщук Василь (Харченюк Ігор, 46); Буцик Олег; Чорненький Володимир; Павлюк Віктор; Карабін Тарас (Потопляк Остап, 50); Драгончук Олександр; Жолква Орест.

Голи: 1:0 – Підлісецький Олег, 5; 2:0 – Дячук-Ставицький Михайло, 39; 3:0 – Дячук-Ставицький Михайло, 45; 4:0 – Дячук-Ставицький Михайло, 86.

Попередження: Буцик Олег, 41; Потопляк Остап, 61. Вилучення: Буцик Олег, 77 (2ЖК).


«Карпати» U-17 Львів – ФК «Миколаїв» – 4:4 (1:3), пенальті – 3:4

Арбітр – Юрій Суряк.
Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Ростислав Якимик.

«КАРПАТИ» U-17: Стецьків Олег; Бусько Андрій; Мелінишин Сергій; Кравець Василь; Лебедь Роман; Лещишин Олесь (Кульчицький Василь, 68); Павлюх Іван (Наконечний Роман, 67); Барабаш Віктор; Саутін Дмитро; Карпенко Ігор; Паснак Андрій (Сидор Богдан, 56) (Кабан Нестор, 78).

ФК «МИКОЛАЇВ»: Бурмас Мар’ян; Лазар Данило (Кравець Сергій, 46); Михайловський Олег (Тимчук Олександр, 59); Коваль Григорій; Микуш Тарас; Максимович Тарас; Химович Степан (Грицан Тарас, 46); Хмизов Богдан; Коссак Віктор; Міліщук Назар (Лаврінок Василь, 64); Балух Ігор.

Голи: 0:1 – Хмизов Богдан, 1; 1:1 – Лещишин Олесь, 20; 1:2 – Балух Ігор, 31; 1:3 – Балух Ігор, 33; 2:3 – Барабаш Віктор, 61; 2:4 – Балух Ігор, 65; 3:4 – Лебедь Роман, 75; 4:4 – Барабаш Віктор, 85.

Післяматчеві пенальті: реалізовані – Бусько Андрій, Кравець Василь, Саутін Дмитро; Максимович Тарас, Коссак Віктор, Тимчук Олександр, Грицан Тарас; нереалізовані – Мелінишин Сергій, Лебедь Роман; Микуш Тарас.

Попередження: Хмизов Богдан, 46; Кульчицький Василь, 81; Балух Ігор, 83; Лаврінок Василь, 90+2.


«Скала» Стрий – «Гетьман» Щирець – 4:1 (2:0)

Арбітр – Роман Брандибура.
Асистенти арбітра: Ігор Кахнич, Ярослав Леськів.

«СКАЛА»: Денис Рильський (Роман Данкович, 46), Вадим Могилецький, Віталій Заторський, Василь Берест, Едуард Мись, Ігор Нистирюк, Євген Заїченко (Назар Стасишин, 61), Максим Гармаш, Олег Домальчук (Роман Павелчак, 60), Семен Бродський, Святослав Козловський (Дімітрі Пачкорія, 46).

Голи у «Скали»: Семен Бродський (10), Василь Берест (28), Вадим Могилецький (59), Максим Гармаш (81).


3 березня (понеділок)

15:00. Винники. ФК «Лапаївка» – «Стандарт» Артасів


4 березня (вівторок)

12:00. Винники. «Рух» Винники – «Львів Юнайтед» Львів
15:30. Винники. «Гірник» Соснівка – «Галичина» Бібрка

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити