XV Меморіал Ернеста Юста: 2-й тур

18 лютого 10:56
Переглядів: 101
Ернест Юст

Минулими вихідними відбулися матчі другого туру групового етапу ювілейного XV традиційного зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, під орудою якого львівські «Карпати» в 1969 році вигравали Кубок СРСР, а за рік вибороли для міста Лева путівку в елітний дивізіон радянського футболу.

Загалом участь у цьогорічному турнірі приймають 28 команд, дві з яких представляють ФК «Карпати» – команди U-17 СДЮШОР «Карпати» (тренери – Василь Леськів і Олег Гарас) та клубної Академії футболу «УФК-Карпати» (тренери – Тарас Павліш і Андрій Дулібський). 

На попередньому етапі команди розподілено на сім груп – по чотири у кожному квартеті. Ігри в групах триватимуть до 22 лютого. По два переможці, а також дві кращі команди з тих, що займуть третє місце у своїх квартетах, продовжать боротьбу за почесний трофей в іграх плей-оф.

Матчі 1/8 фіналу відбудуться 1-го та 2-го березня. Чвертьфінали заплановано на 8-е і 9-е березня. Півфінальні поєдинки пройдуть 16-го березня, а фінальний матч заплановано на 23-є березня.

Минулими вихідними у групах було зіграно матчі другого туру. Пропонуємо вашій увазі їхні результати та імена авторів голів, а також склади карпатівських команд.

«Гірник» Соснівка – «Львів Юнайтед» 2:2

Стадіон ім. Б.Маркевича. 150 глядачів

Голи: 0:1 – Гурський Андрій, 16; 1:1 – Райша Назар, 46; 2:1 – Райша Назар, 56; 2:2 – Гірський Тарас, 59.

Арбітр – Юрій Суряк.
Асистенти арбітра: Анастасія Янтуріна, Тетяна Гринишена.


«Авангард» Жидачів – «Галичина» Бібрка

Стадіон ім. Б.Маркевича. 75 глядачів

Голи: 0:1 – Цюпка Назар, 56; 1:1 – Крехтяк Роман, 58; 1:2 – Цицик Володимир, 82.

Арбітр – Андрій Чулик.
Асистенти арбітра: Максим Роля, Петро Грева.


СКК «Демня» – «Гетьман» Щирець 6:0 (4:0)

Cтадіон ім. Б.Маркевича. 50 глядачів

Голи: 1:0 – Загідулін Сергій, 9; 2:0 – Демків Тарас, 19; 3:0 – Демків Тарас, 25; 4:0 – Грешта Микола, 44; 5:0 – Демків Тарас, 65; 6:0 – Кухарський Андрій, 88.

Арбітр – Роман Блавацький.
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Онишків.


СКК «Демня» – «Гетьман» Щирець 6:0 (4:0)

Cтадіон ім. Б.Маркевича. 50 глядачів

Голи: 1:0 – Загідулін Сергій, 9; 2:0 – Демків Тарас, 19; 3:0 – Демків Тарас, 25; 4:0 – Грешта Микола, 44; 5:0 – Демків Тарас, 65; 6:0 – Кухарський Андрій, 88

Арбітр – Роман Блавацький.
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Андрій Онишків.


«Стандарт» Артасів – «Вол-Ком» Волиця 1:0 (0:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 – Товкацький Василь, 64.

Арбітр – Микола Дубінін.
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Руслан Хомин.


ФК «Скала» Моршин – ФК «Новошичі» 8:3

Стадіон «Арена-Довге»

Голи: 1:0 – Стасюк Петро, 6; 2:0 – Цюцюра Василь, 20; 2:1 – Задорожний Микола, 31; 3:1 – Лазаренко Віталій, 44; 4:1 – Стасюк Петро, 57; 4:2 – Шакалець Роман, 63; 5:2 – Гончарук Станіслав, 73; 6:2 – Гончарук Станіслав, 80; 7:2 – Гончарук Станіслав – з пенальті, 85; 8:2 – Козловський Святослав, 88; 8:3 – Пігут Роман, 90.

Арбітр – Юрій Суряк.
Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Ростислав Якимик.


СКК «Пісочна» – ФК «Підбуж» 0:5

Стадіон «Арена-Довге»

Голи: 0:1 – Малецький Назар, 34; 0:2 – Малецький Назар, 62; 0:3 – Малецький Назар, 64; 0:4 – Колодій Іван, 77; 0:5 – Леськів Ігор, 84.

Арбітр – Андрій Чулик.
Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Юрій Суряк.


«Карпати» U-17 Львів – ФК «Опір» Львів 6:2

Стадіон «Академія футболу». 30 глядачів

Голи: 1:0 – Саутін Дмитро, 11; 2:0 – Карпенко Ігор, 29; 2:1 – Белозьоров Роман, 32; 3:1 – Барабаш Віктор, 37; 4:1 – Кравець Василь – з пенальті, 49; 4:2 – Берладин Роман, 72; 5:2 – Карпенко Ігор, 73; 6:2 – Карпенко Ігор, 75.

Арбітр – Юрій Карп’як.
Асистенти арбітра: Ігор Козоріз, Степан Лапко.

«КАРПАТИ» U-17 Львів: Стецьків Олег (Палій Олександр, 51); Кабан Нестор; Мелінишин Сергій; Кравець Василь; Лебедь Роман; Лещишин Олесь (Вільховий Тарас, 75); Павлюх Іван; Бусько Андрій (Довба Віталій, 65); Саутін Дмитро; Карпенко Ігор; Барабаш Віктор.


ФК «Острів» Ч. Острів – ФК «Звенигород» 4:1 (0:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 70 глядачів

Голи: 0:1 – Табака Олег, 60; 1:1 – Заставний Омелян – з пенальті, 63; 2:1 – Заставний Омелян – з пенальті, 72; 3:1 – Іванина Володимир, 74; 4:1 – Іванина Володимир, 87. Нереалізовані пенальті: Бордун Андрій (ФК «Звенигород»), 48 (воротар), Пузяк Денис (ФК «Звенигород»), 52 (повз).

Арбітр – Олександр Шандор.
Асистенти арбітра: Андрій Смольський, Василь Більський.


ФК «Думна» Ременів – ФСТ «Карпати» С. Село 5:2

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 – Бахор Олесь, 10; 2:0 – Шеремета Андрій, 15; 3:0 – Шеремета Андрій, 29; 3:1 – Слобода Степан, 42; 4:1 – Ткачук Назар, 45+2; 5:1 – Коляса Андрій – з пенальті, 65; 5:2 – Слобода Степан, 88.

Арбітр – Роман Брандибура.
Асистенти арбітра: Василь Більський, Василь Верблянський.


ФК «Миколаїв» – ФК «Львів» U-17 5:0 (2:0)

Стадіон ім. Б.Маркевича. 100 глядачів

Голи: 1:0 – Балух Ігор, 23; 2:0 – Міліщук Назар, 40; 3:0 – Євин Віктор, 64; 4:0 – Тершак Ігор, 80; 5:0 – Євин Віктор, 84.

Арбітр – Василь Верблянський. 
Асистенти арбітра:Андрій Смольський, Юрій Ковальчук.


«УФК-Карпати» U-17 Львів – ФК «Яричів» Н. Яричів 2:0 (1:0)

Стадіон «Академія футболу». 100 глядачів

Голи: 1:0 – Дроздовський Сергій, 17; 2:0 – Рябчук Олександр, 90.

Арбітр – Володимир Міняйло. 
Асистенти арбітра: Василь Файда, Юрій Кравченко.

«УФК-КАРПАТИ» U-17 Львів: Жмурко Роман; Кульматицький Юрій; Якимів Андрій; Дворовенко Владислав; Кутний Юрій; Левчик Владислав; Дроздовський Сергій; Депяк Роман; Буньо Володимир; Проць Віталій; Рябчук Олександр.


ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ 

Група «1»

  • 1. «Рух» Винники – 2 (ігри) 2 (виграші) 0 (нічиї) 0 (поразки) 16–0 (м’ячі) 6 (очки)
  • 2. «Стандарт» Артасів – 2 2 0 0 6–2 6
  • 3. «Сокіл» В. Глібовичі – 2 0 0 2 2–11 0
  • 4. СК «Вол-Ком» Волиця – 2 0 0 2 0–11 0



Група «2»

  • 1. ФК «Миколаїв» – 2 2 0 0 10–0 6
  • 2. «Думна» Ременів – 2 2 0 0 8–3 6
  • 3. ФК «Львів» U-17 – 2 0 0 2 1–8 0
  • 4. «Карпати» С. Село – 2 0 0 2 2–10 0



Група «3»

  • 1. «Львів Юнайтед» Львів – 2 1 1 0 7–3 4
  • 2. «Гірник» Соснівка – 2 1 1 0 4–2 4
  • 3 .«УФК-Карпати» U-17 – 2 1 0 1 2–2 3
  • 4. ФК «Яричів-Запитів» – 2 0 0 2 1–7 0



Група «4»

  • 1. СКК «Демня» – 2 2 0 0 13–0 6
  • 2. «Гетьман» Щирець – 2 1 0 1 3–7 3
  • 3. ФК «Острів» Ч. Острів – 2 1 0 1 5–4 3
  • 4. ФК «Звенигород» – 2 0 0 2 1–11 0



Група «5»

  • 1. «Карпати» U-17 Львів – 2 1 1 0 7–3 4
  • 2. ФК «Опір» Львів – 2 1 0 1 5–7 3
  • 3. ФК «Янів» І. Франкове – 2 1 0 1 6–7 3
  • 4. ФК «Бори» Бориничі – 2 0 1 1 5–6 1



Група «6»

  • 1. «Скала» Моршин – 2 2 0 0 11–5 6
  • 2. ФК «Підбуж» – 2 1 0 1 7–3 3
  • 3. ФК «Новошичі» – 2 1 0 1 6–9 3
  • 4. СКК «Пісочна» – 2 0 0 2 1–8 0



Група «7»

  • 1. ФК «Лапаївка» – 1 1 0 0 5–2 3
  • 2. «Авангард» Жидачів – 2 1 0 1 4–2 3
  • 3. «Галичина» Бібрка – 2 1 0 1 4–6 3
  • 4. ФК «Опір-2» Львів – 1 0 0 1 0–3 0
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити