XVІ Меморіал Ернеста Юста-2015: календар матчів

31 січня 12:40
Переглядів: 381
Меморіал Ернеста Юста

Комітет з проведення змагань Федерації футболу Львівської області затвердив календар матчів попереднього етапу XVІ традиційного зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста.

Загалом участь у турнірі беруть 32 команди, дві з яких представляють ФК «Карпати» – колективи 17-річних вихованців СДЮШОР «Карпати» та клубної Академії футболу «УФК-Карпати».

На попередньому етапі команди розподілено на вісім груп – по чотири у кожній.

По два переможці з кожного квартету продовжать боротьбу за почесний трофей в іграх плей-оф, починаючи з 1/8 фіналу.

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЗА УЧАСТІ НАШИХ КОМАНД

Група «2»

  •     «Гірник» Соснівка
  •     «Думна» Ременів
  •     СДЮШОР «Карпати» U-17 Львів
  •     «Гетьман» Щирець



1-ий тур

1 лютого (неділя)
15:30. СДЮШОР «Карпати» U-17 Львів – «Гетьман» Щирець (АФ «Карпати»)

10 лютого (вівторок)
18:00. «Гірник» Соснівка – «Думна» Ременів (Винники)

2-ий тур

15 лютого (неділя)
13:50. «Гірник» Соснівка – «Гетьман» Щирець (Винники)
15:30. СДЮШОР «Карпати» U-17 Львів – «Думна» Ременів (АФ «Карпати»)

3-ій тур

22 лютого (неділя)
15:30. СДЮШОР «Карпати» U-17 Львів – «Гірник» Соснівка (АФ «Карпати»)
13:50. «Думна» Ременів – «Гетьман» Щирець (Винники)


Група «6»

  •     «Опір» Львів
  •     «Бори» Бориничі
  •     «Сокіл» Великі Глібовичі
  •     «УФК-Карпати» U-17 Львів



1-ий тур

1 лютого (неділя)
17:30. «Бори» Бориничі – «Сокіл» Великі Глібовичі (Винники)

7 лютого (субота)
15:30. «УФК-Карпати» U-17 Львів – «Опір» Львів (АФ «Карпати»)

2-ий тур

14 лютого (субота)
15:30. «УФК-Карпати» U-17 Львів – «Бори» Бориничі (АФ «Карпати»)

15 лютого (неділя)
12:00. «Опір» Львів – «Сокіл» Великі Глібовичі (Винники)

3-ій тур

21 лютого (субота)
15:30. «УФК-Карпати» U-17 Львів – «Сокіл» Великі Глібовичі (АФ «Карпати»)

22 лютого (неділя)
12:00. «Бори» Бориничі – «Опір» Львів (Винники)


МАТЧІ ПЛЕЙ-ОФ

28 лютого, 1 березня (субота, неділя)
1/8 фіналу

7 і 8 березня (субота, неділя)
1/4 фіналу

11 березня (середа)
1/2 фіналу

15 березня (неділя)
ФІНАЛ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити