XVІ Меморіал Ернеста Юста-2015: склади груп

28 січня 10:50
Переглядів: 187
Ернест Юст

Комітет з проведення змагань Федерації футболу Львівської області затвердив склад підгруп попереднього етапу XVІ традиційного зимового турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України Ернеста Юста, під орудою якого «Карати» у 1969 році здобули Кубок СРСР, а за рік вибороли для столиці Галичини місце в елітному дивізіоні чемпіонату Радянського Союзу і в 1976 році двічі зупинялися за крок до бронзових медалей.

Загалом участь у турнірі візьме 31 команда, дві з яких представляють ФК «Карпати» – колективи 17-річних вихованців СДЮШОР «Карпати» та клубної Академії футболу «УФК-Карпати».

На попередньому етапі команди розподілено на вісім груп – по чотири у семи квартетах і в одному – три. По два переможці з кожної групи продовжать боротьбу за почесний трофей в іграх плей-оф, починаючи з 1/8 фіналу.

XVІ Меморіал Ернеста Юста-2015

ГРУПОВИЙ ЕТАП. СКЛАДИ ГРУП

Група «1»

  • 1. «Рух» Винники
  • 2. ФК «Яричів» Н.Яричів
  • 3. ЛСК «Погонь-2» Львів
  • 4. «Львів-Юнайтед» Львів


Група «2»

  • 1. «Гірник» Соснівка
  • 2. «Думна» Ременів
  • 3. СДЮШОР «Карпати U-17» Львів


Група «3»

  • 1. ФК «Миколаїв»
  • 2. «Вол-Ком» Волиця
  • 3. ФК «Опір-2» Львів
  • 4. «Юність» Гійче


Група «4»

  • 1. СКК «Демня»
  • 2. «Богун» Броди
  • 3. ФК «Рудно»
  • 4. «Фенікс-Стефано» Підмонастир


Група «5»

  • 1. ФК «Острів» Чорний Острів
  • 2. «Шахтар» Червоноград
  • 3. ФСК «Карпати» Старе Село
  • 4. ФК «Львів» U-17


Група «6»

  • 1. ФК «Опір» Львів
  • 2. ФК «Бори» Бориничі
  • 3. «Сокіл» Великі Глібовичі
  • 4. «УФК-Карпати» U-17 Львів


Група «7»

  • 1. «Скала» U-19 Моршин
  • 2. «Авангард» Жидачів
  • 3. «Хімік» Новий Розділ
  • 4. ФК «Новошичі»


Група «8»

  • 1. «Скала» Моршин
  • 2. «Кар’єр» Торчиновичі
  • 3. ФК «Стебник»
  • 4. ФК «Старий Кропивник»
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити