"Я повинен бути задоволений цією грою", - Желько Лукаїч

23 лютого 15:34
Переглядів: 117
лукаїч

Головний тренер Політехніки практично сяяв від щастя після перемоги над ДніпроАзотом.

Іван Шкурупій, форвард Політехніки:

"Готувалися серйозно до цієї гри. Знали, що перемога наблизить нас до заповітної вісімки, дасть можливість зайняти хороше місце. Проробивши гарну роботу, виграли підбір (на 20 підбирань) і зробили на 16 передач більше, ніж суперник. Вся команда сьогодні зіграла агресивно в захисті, вдалося виконати план на гру. Радий, що ми перемогли ".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Я повинен бути задоволений цією грою. Думаю, сьогодні ми зробили величезний крок у плей-офф - я впевнений у цьому на 90%. Ви можете побачити, що сьогодні ми дуже добре почали гру, хлопці виконали всі установки. Здорово, що до складу повернувся Горан Іконіч - сподіваюся, вже в наступних матчах він поверне свою впевненість і допоможе нам. Тепер ми повинні думати про наступний матч, про гру з грандом чемпіонату, Азовмашем. Хочу подякувати вболівальникам за підтримку і сподіваюся, що вони прийдуть нас підтримати в грі з Азовмашем ".

"Про гру Тютюнника я можу сказати багато: у нього гарне тіло, гарна голова, він добре працює на тренуваннях і, думаю, він знайде своє місце в першій команді. Він всього три тижні працює з першою командою, йому потрібен час. Так само як і Антону Давидюку, як і Іллі Жуковському. В майбутньому ми сподіваємося на Дениса як на гравця основи ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: