"Я пишаюся тим, що кожного року кількість дітей, які мають бажання зайнятися спортом, збільшується", - А. Садовий під час відкриття "Ярмарок спорту"

22 вересня 21:01
Переглядів: 315
Ярмарок спорту

У Львові пропагують здоровий спосіб життя та заняття спортом. Сьогодні в місті розпочалась велика спортивна подія. Показові виступи, майстер-класи, шоу-програма та розіграш спортивних абонементів – все це на VII щорічному «Ярмарку спорту», який триватиме 22-24 вересня у палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53). Долучився до урочистого відкриття події міський голова Львова Андрій Садовий. 

«Сьомий рік поспіль у Львові проходить «Ярмарок спорту». Ми маємо можливість у цьому залі презентувати різні види спорту. Це вже є добра традиція, тому що тисячі дітей проходять через цей ярмарок, знаходять свої улюблені види спорту. Для мене дуже важливо, щоб діти були фізично активними.

Я пишаюся тим, що кожного року кількість дітей, які мають бажання зайнятися спортом, збільшується. Я зацікавлений, як ніхто, щоби якомога більше дітей займалися спортом, щоб вони були здорові. В здоровому тілі – здоровий дух.

Мені приємно, що кожного року на «Ярмарку спорту» є присутні нові види спорту, мені приємно, що наші олімпійські чемпіони також приходять сюди, пропагують здоровий спосіб життя. Немає альтернативи – лише спорт», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Також до урочистого відкриття події долучився бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 Тарас Міщук.

Цьогоріч на «Ярмарку» свої види спорту представляють понад 70 спортивних організацій Львова. Взяти участь у заході можуть усі охочі, незалежно від віку.

«Сьогодні була зустріч з Тарасом Міщуком, бронзовим призером олімпійських ігор, який отримав сертифікат та ключі від квартири від міського голови. За ті заслуги, які він продемонстрував на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро місяць тому. Хочеться його прикладом закликати всіх юних, дорослих, аби вони вели здоровий спосіб життя і досягали своєї мети», - додав Олег Чунис, співорганізатор «Ярмарку спорту», координатор ГО «Здорове місто».

Нагадаємо, «Ярмарок спорту-2016» розпочався сьогодні, 22 вересня і триватиме до 24 вересня, з 10:00 год. до 16:00 год. щодня.

«Серед новинок цього року – лазертаг, бейсбол, корфбол, хортинг, кендо. Також вперше матиме можливість виступити на «Ярмарку спорту» львівський цирк, який готує талановитих акробатів та гімнастів. Можна буде поїздити верхи та потримати у руках лицарське спорядження», – зазначив Олег Чунис,

Організовують щорічний «Ярмарок спорту» ГО «Здорове місто» спільно із Львівською міською радою.

Довідка

«Ярмарок спорту» – єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених у регіоні. Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові та силові види спорту, танці, зимові види, водні види, екстремальні та молодіжні види спорту, оздоровчі програми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: