"Я сподіваюсь, що кінцевим результатом цієї гри буде вітання Марічки з перемогою", – Юрій Бобало

11 березня 23:00
Переглядів: 143
шахи

Відомі львів`яни підтримали українку Марію Музичук на Чемпіонаті світу з шахів серед жінок. Сьому партію Чемпіонату світу з шахів серед жінок відкрили два ректори - Володимир Мельник та Юрій Бобало. Сьогодні білими шахами грає китаянка Хоу Іфань.

«Я спокійно виконував цей хід – із великим бажанням, щоб Марічка перемогла в матчі або хоча б у цій партії. Але, ви ж розумієте, що шахи – це спорт, це гра. І залежно від того, з яким настроєм спортсмени починають цю гру, напевно, залежить і результат», - зазначив Юрій Бобало.

Нагадаємо, що право першого ходу отримують почесні гості. 11 березня така честь випала ректору Національного університету «Львівська політехніка» Юрію Бобалу. Наразі рахунок становить 4:2 на користь китаянки Хоу Іфань.

«Я звернув увагу, що Марічка всюди сиділа спокійна, спілкувалася з нами абсолютно спокійно. І я думаю, що це ще її не вибило з колії. Тому я сподіваюся – напевно, як і всі ви, що в грі настане перелом. І кінцевим результатом цієї гри буде вітання Марічки з перемогою», - додав Юрій Бобало.

Відзначимо, що впродовж шахового періоду шанс виконати почесний перший хід у партії також мали Андрій Садовий, 6-річна Калина Фурманова, Ярослав Грибальський, Валерій Сушкевич, Ігор Юхновський, 11-класник Андрій Рабець, Святослав Вакарчук, Ігор Худоб’як, Володимир Костевич, Назар Палідович, Мірча Луческу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: