Як Большаков назбирав грошей і виграв "золото" чемпіонату світу

09 липня 09:53
Переглядів: 256
Владислав Большаков

Владислав Большаков зумів завоювати золоту медаль на студентському чемпіонаті світу зі стрільби з лука всупереч багатьом обставинам, які не сприяли цьому.

Про перемогу.

«Як переміг, сам не знаю… На шляху до фіналу я виграв чотири поєдинки у перестрілці. У більшості зустрічей на початках я програвав, але надалі поступово доганяв суперника і доводив спаринг до перестрілки. На фінал я вийшов з почуттям, що все, що міг, зробив. Тим більше, подивився, як цей кореєць в попередніх поєдинках в одні «десятки» попадав. Але пізніше мені вдалося «зав’язатися» з ним, а в підсумку і перемогти».

Про участь в студентському чемпіонаті світу.

«Я дуже вдячний своєму батькові. Це він організував затію з поїздкою, вмовив моїх тренерів. У підсумку вийшло так, що у дівчат знайшлася команда, а ось з чоловічою не вийшло, тому що третій наш учасник не отримав візу».

Про відсутність коштів для участі у змаганнях.

«Мінус мого виду - це те, що він неолімпійський. Із-за цього у нас нема фінансування… Розповісти, як я назбирав грошей на поїздку? Мене «проспонсорували» мій хресний, який подарував мені на день народження 100 доларів, моя бабця, яка дала 25 євро, і тато з мамою, які додали 75 євро і 110 злотих… Для того, щоб вдосконалюватися дальше, потрібно виїжджати на етапи Кубка світу, а це дуже дорого».

Про відсутність лука.

«Лук, з якого я стріляв на чемпіонаті світу у Польщі, не мій. Мені його позичив один лучник, стріли дав інший. Мій лук став для мене замалим ще півроку тому, а новий я поки що не маю можливості купити…»

Чому Большаков вибрав блочний лук, а не олімпійський?

«Я почав стріляти 8 років тому в Києві у свого тренера Львовського Дмитра Захаровича і мені в той час ніхто не говорив, що цей вид спорту неолімпійський… Практикую я і олімпійський лук, але на любительському рівні і тільки для себе, а також для виправлення помилок в блочному луці».

Про перспективи входження у головну збірну країни.

«В дорослій збірній я знаходжусь в резерві. І в юніорській в резерві. Чи поїду на чемпіонат світу, не знаю. Знову ж таки ключове питання – фінансування. Нас ніхто не проплачує, ми змушені їздити на змагання за свій рахунок…»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: