"Як для старту сезону вийшла дуже непогана гра" - Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ

23 липня 16:42
Переглядів: 116
Олександр Чижевський

Олександр ЧИЖЕВСЬКИЙ
старший тренер «Карпат» U-21

«В основному можу сказати, що грою я задоволений. Зазвичай, перші ігри дуже важкі, у них емоції б’ють через край. Тому я дуже тішуся з того, що гравці себе перебороли, особливо тоді, коли ми пропустили гол. У нашого суперника в першому таймі практично не було моментів, тоді як ми створили два шанси, але фортуна від нас відвернулася. Ми знайшли сили забити гол і могли перемогти, але змарнували кілька епізодів наприкінці матчу. До самовіддачі у мене нема претензій. Думаю, що як для старту сезону вийшла дуже непогана гра. Впевнений, що ми будемо додавати». 

«Нікого персонально не виділятиму, всі добре зіграли. Молоді влилися здорово у нашу команду, це ті хлопці, які ще вчора грали за U-19. Я не побачив різниці між 1995-им і 1998-им роком. Всі виконали установку і всі зіграли як годиться». 

«Прикро було, коли ми пропустили гол. Одна помилка і наш суперник вже попереду. Ми проґавили передачу до штрафного, не зустріли, дозволили пробити. Але тим футбол і цікавий. Ми забили не гірший гол. Пройшла дуже хороша атака з підключенням крайнього захисника. Бусько виконав передачу точно на Лебедя, який здорово пробив. Це те, над чим ми працюємо. Коли забивали гол, у карній зоні знаходилося півдесятка наших гравців! Це не може не радувати. Та й фізично команда витримала навантаження» – підсумував Олександр Чижевський

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: