Як "Карпати" Миколаю допомагали

18 грудня 23:06
Переглядів: 240
карпати

У переддень свята Миколая, яке з давніх часів відзначають на Галичині, львівські «Карпати» разом зі спонсорами та партнерами відвідали п’ять навчальних закладів, де привітали дітей і подарували їм різноманітні та корисні речі. «Зелено-білих» представляли півзахисник Амбросій Чачуа та нападник Тарас Пучковський, а разом з ними дітей вітала представник генерального спонсора клубу – компанії «Торговий Дім «Міст Експрес» Наталя Форись. 

Спершу делегація відвідала СДЮШОР «Карпати» та клубну Академію, яка, до слова, виховала для «зелено-білих» обох футболістів. Поки академіки збиралися у світлиці гуртожитку, Тарас та Амбросій поспілкувалися зі своїм тренером Ярославом Дмитрасевичем. Юні карпатівські вихованці отримали нові клубні календарі, фрукти та солодкі напої від компанії «Карлсберг Україна», а також йогурти від компанії «Данон Україна» - вони долучилися до цього заходу і надали свою продукцію для усіх п’ятьох закладів.

Попрощавшись із школярами та академіками, карпатівці вирушили до навчально-реабілітаційного центру «Джерело», де займаються діти та молодь із важким недугом – дитячо-церебральним паралічем. Попри фізичні труднощі, футболісти «Карпат» на кожному домашньому матчі бачили представників «Джерела» – своїх особливих та відданих уболівальників. Пройшовши офіційну частину церемонії, Тарас з Амбросієм встигли і побуцати м’яча із тутешніми хлопцями. До слова, окрім карпатівських подарунків, «Джерело» отримало від «Міст Експресу» новенький планшет. 

Після «Джерела» карпатівці вирушили до школи-інтернату №100 для сліпих дітей. Таких закладів в Україні одиниці, адже із незрячими дітьми необхідна спеціальна робота. Приїзд футболістів викликав у школі величезний ажіотаж – карпатівці роздали безліч автографів та фотографувалися зі всіма бажаючими. Найбільшим інтересом користувалися нові клубні календарі, які «Карпати» випустили разом зі своїм генеральним партнером – компанією Вікнар’off. А від «Міст Експрес» школярі отримали новенький велотренажер, який був украй необхідний незрячим дітям. 

Нарешті, останнім закладом, в який вирушила карпатівська делегація стала спецшкола-інтернат для глухих дітей. Тутешні вихованці неабияк зраділи приходу футболістів, адже й самі є палкими шанувальниками «зелено-білих». Тож клубні м’ячі з атрибутикою та календарі розходилися наче гарячі пиріжки. А кольоровий принтер та чешки від Наталі Форись стали для дітей не менш радісним подарунком. До слова, футболісти «Карпат» вивчили кілька «слів» мовою жестів і йдучи, попрощалися із дітьми зрозумілим для них способом.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: