Як матч з Україною поставив хрест на кар’єрі Йовічевіча

20 вересня 13:45
Переглядів: 136
Ігор Йовічевіч

Колишній гравець хорватської збірної, наставник «Карпат» Ігор Йовічевіч в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1» розповів про момент, який поставив хрест на його футбольний кар’єрі.  

- Свого часу грав в Бразилії, Китаї, Японії. Це все наслідок неприємної ситуації, яка відбулася в Києві в 1995 році. Я тоді отримав серйозну травму в матчі молодіжних команд (U-21) України та Хорватії. Це була кваліфікація на Євро 1996. На 11 хвилині травмувався, після цього моя кар’єра пішла на спад. 2,5 роки був без ігрової практики, по поверненню мусив шукати своє щастя в футболі на інших континентах.   

Пошкодження зазнав сам, здійснював дриблінг в центрі поля і травмував хрестоподібні зв’язки. Фактично це поставило хрест на моїй кар’єрі. Після першої невдалої операції, ситуація ускладнилася, потім було ще 2 повторних.  

Не знаю, як би склалася моя кар’єра, аби не ця прикрість. Казали, що був перспективним футболістом талановитим. Було багато європейських клубів, які хотіли мене запросити. Проте тоді  найкращу пропозицію озвучило керівництво мадридського «Реалу». Заключив контракт на 5 років. А коли отримав травму, вже минуло 4 роки з часу підписання. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: