Як можуть звільнити Анатолія Конькова

06 березня 00:10
Переглядів: 217
коньков

Президента ФФУ Анатолія Конькова можна зняти з посади цілком законно. Для цього потрібно, щоб у Виконавчого комітету була причина провести засідання.

Останні документи, які свідчать про корупцію президента Конькова та незрозуміла ситуація з матчем проти США цілком дают привід Виконавчому комітету скликати засідання. 

На вимогу 1/3 членів Виконавчого комітету Президент повинен скликати засідання Виконавчого комітету протягом двох тижнів з дати цієї вимоги. Засідання Виконавчого комітету має кворум, якщо на ньому присутні 2/3 від загальної  кількості членів (всього 14 членів), включаючи Президента або, за його відсутності, одного з перших віце-президентів. 

Для того, щоб обрати нового президента ФФУ потрібно скликати позачерговий Конгрес. 

Він може бути скликаний Виконавчим комітетом або на письмову вимогу не менше 2/3 від загальної кількості колективних членів (всього їх 49) із зазначенням питань, що включатимуться до порядку денного. 

У разі скликання Позачергового Конгресу засідання повинно відбутися не пізніше, ніж  через три місяці з дати письмової вимоги колективних членів або рішення Виконавчого комітету. Повідомлення про Позачерговий Конгрес розсилається щонайменше за два місяці до дати його скликання. У випадку, коли Позачерговий конгрес не скликається Виконавчим комітетом у вказаний строк, колективні члени, які вимагали його проведення, можуть самі скликати Конгрес та, в крайньому випадку, можуть звернутися за допомогою до ФІФА. 

Пропозиції колективних членів ФФУ приймаються простою більшістю чинних голосів. Утримання від голосування не враховуються. За рівного розподілу голосів Головуючий Конгресу (президент) має вирішальний голос.

Зазначимо, що вже чотири Федерації – Вінницька, Тернопільська, Полтавська та Хмельницька – висловили недовіру Конькову. Не виключено, що Анатолій Коньков сам піде у відставку. Тоді його функції до обрання нового президента буде виконувати Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: