Як на Прикарпатті флорбол грають

27 квітня 21:20
Переглядів: 445
Default Image
На Прикарпатті освоюють новий вид спорту  

В івано-франківському відділенні НОК України презентували один з найрейнтинговіших видів спорту в Європі - флорбол. Ця гра схожа на хокей з м’ячем і на хокей без льодового майданчика. Однак у правилах є істотні відмінності.
Цього року в Україні стартують 3 ліги по флорболу. В одній із них бере участь команда з Івано-Франківської області «Freedom» (м. Калуш), а також у Західній Україні відбуваються змагання серед дітей шкільного віку - шкільна ліга.
Як зазначає координатор Міжнародної Федерації флорболу по розвитку флорболу в Україні Тамуз Хідір, цей вид спорту набирає великих обертів по всьому світу, у Швеції ця гра стала за популярністю другою після хокею.
Слід відзначити, що спорядження не є дорогим, тому у нього залюбки грають багато школярів. «Флорбол – це той вид спорту, який не вимагає спеціалізованих стадіонів чи площадок, він дає можливість грати в будь-якому приміщенні, а це великий позитив. Завдяки цьому діти навіть з гірських сіл зможуть ним займатись, а отже долучитися до фізичної культури. Ми сподіваємось, що івано-франківські спортсмени будуть найкращі в Україні», - зазначив голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін.
Задля цього зробити все можливе взявся голова Івано-Франківської федерації Володимир Барилюк.

Довідково
Флорбол - командний вид спорту, з’явився в північній Європі. Грають пластмасовим м’ячем, удари по якому наносяться ключкою. Мета гри: забити м’яч у ворота суперника.
На майданчику в кожній команді присутні п’ять польових гравців і один воротар. Контролювати м’яч дозволяється тільки ключкою, що є у всіх польових гравців. Ногою дозволяється зупиняти м’яч, але не віддавати пас і не завдавати удари по воротах. Найбільшу популярність здобув серед школярів. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: