Як одягти збірну на Євро?

09 квітня 21:24
Переглядів: 236
Default Image

Молоді українські дизайнери активно займаються спортом і мріють залучити до своїх fashion -експериментів не лише організаторів Євро-2012 від України, а й футболістів національної збірної.

Розмова Інфоцентру "Україна - Євро-2012" з Оленою Бойчук відбулась по завершенні показу Lviv Euro 2012 Fashion Day, де молода амбітна дизайнерка презентувала свою колекцію під назвою EURO BOOM. 
Моделі prêt-a-porte у спортивному стилі повністю відтворили кольори та символіку приймаючих країн. Суміш червоно-білого, жовто-блакитного та чорного передавала дух ідеї чемпіонату, настрій загальнонаціонального піднесення та сподівань. Тож на подіумі стався справжній Євро-Бум. Авторка колекції, що закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв як дизайнер- модельєр одягу, намагалася намалювати майбутні перемоги України та української збірної під час ЧЄ-2012. 
На її переконання, футбол як прекрасна командна гра, де кожен має можливість досягти мети, для України є найбільш повчальною. «Футбол допомагає спрямовувати свою енергію в правильний напрямок і рухатись без помилок до мети! Саме тому для мене, як для дизайнера, ця тема була близькою», – підкреслює Олена. 
Така любов до спорту і знайшла своє відображення у спортивному стилі показаної колекції, і пояснює її дизайнерка тим, що вона сама практично живе спортом. «Лінія мого життя активна - я займаюсь різноманітними видами спорту: лижі, сноуборд, водний спорт та багато іншого. А до футболу любов мені привили…у великому тенісі, бо наш тренер вважав, що найкращою розминкою перед тренуванням є саме футбол!», – пригадує Олена. 
Вона зізнається, що на пропозицію участі в такому незвичному конкурсі пристала залюбки, не вагаючись ні хвилини. Адже інновації, виклик та дух великої справи завжди вабили її. Після того, як ще у 12 років показала свою першу колекцію в будинку школяра, нині 23-літня дизайнерка намагалась щороку розробляти нові варіанти колекцій, працювати над своїм стилем – з основним акцентом на спорті. 
Олена наголосила, що найбільше у роботі її надихає завдання поєднати креатив з функціональністю та прагнення зробити звичні необхідні речі естетично привабливими та індивідуальними. Внутрішнє завдання Олени, пов’язане з Євро-2012, - одягти українських футболістів. «Як кожному дизайнеру, мені хотілось би створити таку лінію одягу, яка була б корисною як спортсменів , так і для персоналу», - зізнається вона. 
Тож не дивно, що журнал «Ательє» зупинив свій вибір саме на колекції Олени. Тим більше, що наприкінці минулого року за участь у конкурсі молодих дизайнерів «Саботаж» під час Lviv Fashion Week весна/літо 2011 її було відзначено французьким модельєром Кензо Такада за колекцію одягу для лижників і сноубордистів. У фотосесії в стилі fashion story в журналі «Ательє» Олена покаже свій «Євро-Бум» з акцентом на популяризації в одязі символіки Євро-2012.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: