Як швидко почати кататися на роликових ковзанах?

23 березня 19:24
Переглядів: 476
роликові ковзани

Багато людей нашої країни з превеликим задоволенням спостерігають за великою кількістю різноманітних програм, де транслюють змагання з хокею, фігурного катання або змагання серед ковзанярів. Влітку теж є можливість спробувати себе у ролі ковзаняра і почати кататися на роликових ковзанах. Можна сказати, що це такий вид спорту яким може займатися не тільки одна людина, а і ціла компанія або навіть ціла родина.

Катання на ковзанах дуже добре зміцнює м'язи на ногах, а також значно піднімає настрій та підвищує втрачену активність.

Однак, найчастіше трапляється, що невдалі спроби та перші падіння назавжди можуть перекреслити бажання кататися на роликових ковзанах. Тому, якщо ви бажаєте навчитися кататися на ковзанах, с самого початку слід ретельніше підходити до питання у виборі роликів, місця де купити ролики Львів та де буде проходити ваш дебют.

роликові ковзани

Місця для катання на роликах

Це найбільш важливе питання. Тому що правильно вибрана територія гарантує досконалі рухи та максимально швидке навчання з катання. Поверхня у любому разі повинна бути дуже рівною. Тому детальніше роздивіться площу, де збираєтеся почати навчання, чим складніше вона буде за своєю будовою (вибоїні, тріщини), тим складніше буде підготовка. Однією з причин є велика чутливість роликових ковзанів до різних поверхонь. Починаючи катання на нерівних майданчиках виникає невелика вібрація, яка одразу ж направляється до ніг и спричиняє втрату орієнтації в просторі і новачок зазвичай падає.

роликові ковзани

Правильний вибір серед роликових ковзанів

Зазвичай ролики підрозділяють на такі види:

  • фігурні – дуже корисні при виконанні багатьох трюків, але з дуже невеликим розгоном;
  • швидкісні – навпаки відрізняються своєю швидкістю, тому вони і мають таку назву;
  • звичайні – найбільш підходящі для начальних етапів навчання з катання на ковзанах;

Все ж таки перед придбанням необхідно отримати детальні рекомендації від продавця-консультанта. Важливо щоб ролики були не дуже великі по розміру, тому що таке навчання може бути дуже небезпечним для вашого здоров'я.

Перед купівлею важливо придивитися до коліщат, вони мають буди виготовлені не з пластмаси, тому що вона досить нестійка та дуже швидко зношується. З великою відповідальністю підійдіть до питання вибору стандартного набору для катання на ковзанах – це налокітники, наколінники, шолом. Вірогідно тільки завдяки їм на початку навчання у вас буде менше травм та ударів.

Важливі моменти для корисного навчання

Ніколи не здавайтеся, якщо ви остаточно вирішили спробувати себе у ролі ковзаняра. Адже навіть перші спроби ходити не завжди  виходили досконально. Завжди зосереджуйтесь на утриманні рівноваги, це зовсім не означає що ви крім цього більш нічого робити не повинні, але це дуже важлива деталь. Не поспішаючи, крок за кроком ви неодмінно зробите все що бажали, варто тільки трохи почекати.

Новачкам забороняється рухатися на роликах одночасно з прямою спиною та розігнутими колінами. Спина повинна бути трішки нахилена вперед, і разом із торсом, повинна утворити кут. А коліна мають бути максимально зігнуті.

Рух треба починати,  коли вага тіла розподіляється до однієї ноги. Відштовхуватися треба невеликим стрибком вгору (не стрибок над землею, а наче розпрямлення пружини). Виконуючи поперемінні рухи з однієї ноги на іншу ви дуже швидко навчитеся кататися на роликах.

Не слід забувати про правильне гальмування, для цього необхідно притиснути п’яти до доріжки, але достатньо спокійно, щоб не отримати жодного пошкодження. Уважно використовуйте свої знання на практиці і дотримуйтесь елементарних правил безпеки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: