Як відзначають День шахів на Жовківщині

22 липня 14:07
Переглядів: 247
Шахи

20 липня – Міжнародний день шахів. Це загальнопланетарне свято, оскільки в шахи грають практично скрізь. У багатьох містах засновані шахові клуби, в них збираються справжні шанувальники цієї стародавньої гри. Традиційно у цей день проводяться турніри, сеанси одночасної гри, показові заняття, зустрічі з відомими шахістами.  Постановою Верховної ради України 20 липня  оголошено Днем шахів в Україні.

У середу, 20 липня 2016 року, сектором молоді та спорту спільно із шахово-шашковим клубом «Дебют» організовано відзначення Дня шахів на Жовківщині.

Керівник секції шахів ДЮСШ «Юність» Володимир Копцюх провів ознайомче шахове заняття у дитячому центрі оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» та організував шаховий турнір для дітей, що відпочивають в цьому оздоровчому закладі. В приміщенні шахового класу в м.Жовква за сприяння Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – В. Кожушко) було організовано шахове заняття для дітей з багатодітних, кризових сімей та дітей, батьки яких воювали в зоні АТО.

В приміщенні Жовківської райдержадміністрації відбувся товариський шаховий матч між представником Жовківської райдержадміністрації Віталієм Павлось та працівницею Жовківської районної ради Любов Орищин.

О 16.00 годині на терасі Жовківської міської ради за сприяння туристично-інформаційного центру міської ради (директор Л.Кравець) відбувся шаховий матч між кращими шахістами міста Жовква – кандидатом в майстри спорту Володимиром Копцюхом та першорозрядником – Володимиром Аврамцем. В напруженій боротьбі перемогу здобув Володимир Копцюх.

Продовженням  заходів з відзначення Дня шахів будуть шахові турніри серед дітей та дорослих, які відбудуться у м.Жовкві на площі Вічевій 24 липня 2016 року, початок о 12.00 год.

Запрошуємо шахістів та любителів шахів на турніри!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: