Як виглядатиме Ліга Націй і куди потрапить Україна – УЄФА презентував попередні групи нового турніру збірних

30 березня 22:06
Переглядів: 194
Україна

УЄФА показав попереднє розташування груп змагання, створеного для національних збірних Європи як заміна товариським матчам.

Новий турнір має назву Ліга Націй і стартує у вересні 2018 року. У рамках турніру 55 збірних буде розбито на 4 дивізіони: A. B, C і D, згідно з рейтингом європейських збірних станом на кінець Єврокваліфікації ЧС-2018 (15 листопада 2017 року).

У перших двох дивізіонах гратимуть по 12 команд (розбиті на 4 групи по 3 збірні), у третьому – 15 (одне тріо і 3 квартети) і у четвертому – 16 (4 групи по 4 команди).

Національні команди у дивізіонах Ліги Націй підвищуватимуться і понижуватимуть у класі відповідно до місця, яке посядуть. Підсумкове розташування збірних визначатиме склад кошиків при жеребкуванні наступного кваліфікаційного турніру чемпіонатів світу та Європи.

Цікаво, що одна збірна з дивізіону D отримає путівку на Євро-2020. Її здобуде переможець фінального турніру, де зіграють 4 трумфатори груп останнього за рангом дивізіону. Із усіх 16 команд тут лише Латвія грала на великому турнірі (Євро-2004).

Перший в історії переможець Ліги Націй визначиться у фіналі 4-х у червні 2019 року.

Як виглядає попередній склад дивізіонів за рейтингом УЄФА, складеним станом на 30 березня:

ДИВІЗІОН A:
Німеччина, Франція, Португалія, Бельгія, Іспанія, Англія, Швейцарія, Італія, Хорватія, Польща, Ісландія, Боснія і Герцеговина

ДИВІЗІОН B:
Ірландія, Росія, Австрія, Швеція, Словаччина, Уельс, УКРАЇНА, Нідерланди, Північна Ірландія, Чехія, Туреччина, Угорщина

ДИВІЗІОН C:
Греція, Румунія, Словенія, Ізраїль, Сербія, Данія, Болгарія, Албанія, Шотландія, Чорногорія, Норвегія, Литва, Азербайджан, Кіпр, Вірменія

ДИВІЗІОН D:
Естонія, Фінляндія, Білорусь, Грузія, Фарерські острови, Латвія, Македонія, Казахстан, Молдова, Люксембург, Ліхтенштейн, Косово, Мальта, Андорра, Сан-Марино, Гібралтар

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: