Як живе очільник тернопільського спорту?

27 березня 21:04
Переглядів: 1056
Ігор Підгайний

Начальник управління фізкультури та спорту Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Підгайний ще досі тримається на своїй посаді, яку він здобув ще за часів правління Валентина Хоптяна.

Новий керманич області Олег Сиротюк провадить досить таки зважену ротацію кадрів. Для роздумів щодо потенційної заміни очільника спорту надаємо кілька фактів з життя Ігоря Підгайного: держслужбовець донедавна пересувався містом на Лексусі вартістю щонайменше півмільйона гривень та живе у чотирьохповерховому власному будинку у Березовиці. І це все на зарплату держслужбовця. Як вдалося взнати з власних джерел, цей пожирач людських податків умудрився залізти у боргову яму: проти нього державна виконавча служба намагається стягнути майже 50 тисяч євро кредитної заборгованості.

Спортивна галузь на Тернопільщині доволі не гучна на хоч якісь корупційні скандали. Точніше, їх взагалі майже не було. Хоча минулий рік вибухнув ледь інформаційною бомбою навколо навчально-тренувальної бази біатлоністів у Підгородньому. Голова Тернопільської РДА брат горе-забудівника Зіновій Щепановського Віктор на території лиже-ролерної траси роздав земельні ділянки стороннім людям для ведення садівництва. Зрозуміло, що це не були звичайні городники, адже у переліку нових щасливих власників наділів у приміській зоні виявилося лише двоє з Підгороднього.

Всю вину кидають на самого Щепановського та його керівника Валентина Хоптяна. Та чи не менша провина за знищення бази підготовки олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної є і серед спортивної номенклатури. Адже саме ці люди у шкіряних насиджених кріслах якось дуже мляво реагували на захоплення землі. Та якщо пильно придивитися до начальника управління фізкультури та спорту ОДА Ігоря Підгайного, то стає зрозуміло, що він не білий і пухнастий. І компромату на нього також не бракує.

Ще донедавна Ігор Підгайний виїжджав на всі спортивні події виключно на своєму новенькому Лексусі класу RX. Згідно каталогу такі засоби пересування коштують щонайменше півмільйона гривень. Пригадується, ще 7 лютого чиновник на згаданій базі у Підгородньому разом із спортсменами піднімав олімпійський стяг у честь почав головного форуму чотирьох у Сочі. Тоді Підгайний приїхав на своєму Лексусі. Та після революційних подій у Києві, які закінчилися більше сотнею вбитих, пан Ігор чомусь перестав пересуватися містом та областю з шиком. Його колеги перестали бачити дороге авто. Чиновник, який все життя пропрацював навколо спорту, став скромніший і їздить на більш бюджетних службових автівках.

Не скромним є приватний будинок споконвічного чиновника Підгайного. Чотирьох поверховий будинок у Березовиці загальною площею як мінімум "скромних" триста квадратів. На подвір’ї маленьке озерце та відкритий будиночок для ведення бесід. Зрозуміло, що пан Ігор говорить там у більшості про свого годувальника — тернопільський спорт. Таке "аскетичне" житло за ринковими цінами затягне ну щонайменше ще на 150 тисяч євро. Якщо підбити його разом із Лексусом, то виходить загальних скромних більше двох мільйонів гривень. А зарплата чиновника такого рівня може сягати не більше 5 тисяч гривень. Для заробітку згаданої загальної суми Ігорю ПІдгайному знадобилося десь 400 місяців. А це 35 років важкої праці. Віриться? Чомусь ні. Питання напрошується просте: "Звідки?".

Як стало відомо з власних джерел, Ігор Підгайний має не тільки шикарні авто та житло, але і величезні, як для його щомісячної платні, борги. Державна виконавча служба хоче отримати нього 49 тисяч євро кредиторської заборгованості.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: