Якщо треба – можуть!

04 жовтня 16:11
Переглядів: 239
Говерла Карпати

Говерла» (Ужгород) – «Карпати» (Львів) 0:2 (0:2). 04.09.2015. 14:00. Ужгород, стадіон «Авангард». Арбітр – Олександр Іванов (Макіївка).

«Говерла»: Рудько, Гончар (І.Худоб’як, 46), Лухтанов, Яґодінскіс, Цуріков, Люлька, Савченко (Каверин, 79), Хобленко, Гемега, Кузик, Хльобас (Іванов, 69). Запасні: Бабенко, Ряшко, Єременко, Чумак. Тренер В’ячеслав Грозний.

«Карпати»: Мисак, Мірошниченко, Пластун, Новотрясов, Костевич, Гітченко, Голодюк, Кожанов (Кльоц, 90), І.Худоб’як (Гуцуляк, 90+4), Костевич, Страшкевич (Чачуа, 82).

Запасні: Підківка, Карноза, Пучківський. Тренер: Іґор Йовічевіч.

Голи: Савченко (4 автогол), Пластун (40).

Попередження: Страшкевич (52), - Хобленко (62), Худоб’як (78).

Несподівано цікавий поєдинок, у якому львівська команда доволі швидко досягла переваги. Володимир Костевич підступно закрутив м’яча у карний майданчик, де шкіряна куля «знайшла» ногу Олексія Савченка, змінивши політ, влетіла під ближню стійку. Отакий він вдалий початок. Автогол вивів «Карпати» вперед - 1:0.

Львівська команда приємно дивувала. Забивши гол, гравці не відійшли до своїх воріт, продовжували наступати. На ворота суперника йшли великими силами. М’яч після сильного удару Олега Голодюка Рудька несподівано випустив його і «снаряд» вилетів за межі поля, щоправда ледь не опинився у воротах. Після цього львів’яни подали три кутових.

Господарі, підтримувані глядачами, започаткували гідну уваги атаку. Люлька навісив на Кузика, але вихованцеві львівського футболу завадив завдати прицільного удару Ігор Пластун. Ужгородці «притисли» гостей до своїх воріт, проте їхні спроби завершувались на підступах до штрафного майданчика. Гравці обох команд проявляли чимало завзяття у боротьбі за м’яч. Однак бракувало видовища, який би прикрашав даний футбольний поєдинок.

І ось спрацювала львівська заготовка. Кожанов зі штрафного закинув м’яча, немов капелюха, на голову Ігореві Пластуну. І оборонець «Карпат», який давно довів, що вміє грати і на …другому поверсі, перевів смугастого у ворота. Зусилля Рудико аби зловити м’яча, виявились марними. М’яч, «насміхаючись» з ужгородців, крутився у сітці - 2:0 на користь «Карпат».

З переможним результатом львівські футболісти і з хорошим настоєм пішли на перерву.

На другий тайм тренер «Говерли» В’ячеслав Грозний вніс у склад корективи і замість Ігоря Гончара випустив Ігоря Худоб’яка. Тож на полі перебуло два гравці з одним іменем і прізвищем. Щоправда у ужгородця на футболці красувався напис «Халк». От би ще й так українець грав, як його кумир.

У другому таймі розігрався Володя Костевич, який кілька разів намагався загострити ситуацію біля воріт «Говерли».

На 65-й хвилині Вадим Страшкевич відправив м’яча у ворота Рудько, однак арбітр на ліній за фіксував положення поза грою, і само собою, взяття воріт відмінили.

А що ж «Говерла». Ніби й атакувала, але жодної переваги не отримали. Більше того, «Карпати», діяли набагато цікавіше, і були ближчими збільшити свою перевагу над суперником, який відверто розчарував. Перша поразка ужгородців на своєму стадіоні у цьому сезоні.

«Відзначились» і фанати львівських «Карпат». Через підпал фаєрів «затягнули» поле димом і суддя змушуй був додати аж 5 хвилин додаткого часу. Непотрібно у словесний обмін «думками» вдалися і гравці. Хто правий, а хто винний вияснить КДК, але фаєри на поле летіли з сектору, де знаходились …львів’яни.

«Карпати» не тільки за результатом обіграли «Говерлу». Львів’яни перемогли ужгородців завдяки кращій самовіддачі та націленості на ворота. Справедлива і закономірна перемога хлопців Йовічевіча. Команда покращила своїм прихильникам настрої. На як довго. Поживемо побачимо.