Якими ми побачимо "Карпати" у новому сезоні?

20 травня 08:08
Переглядів: 711
Павлів

Тарас Павлів, голова організації "Завжди вірні", яка здійснює оперативне управління "Карпатами", у програмі "Пас" розповів про те якими ми побачимо «Карпати» у новому сезоні.

- Політика клубу не міняється. Все йде до того що будуть повністю грати вихованці школи «Карпат» і західноукраїнського футболу.  Ми бачимо, що помаленьку, але в основному складі більшість футболістів українці і більшість місцевих вихованців. Ця політика буде продовжуватись і буде йти до того, що награються хлопці з U-19 з молодіжного складу і я думаю, що за пару років ми побачимо клуб без легіонерів.

Ви бачите як почала грати команда в кінці сезону. Вже на рівні із «Металістом» у «Дніпра» виграла 4:1. За сезон команда трохи зігралась. Зараз можливо ті хто є з орендованих підуть. Особисто я не бачу їхнього сильного бажання підписувати контракт. Вони тягнуть, відтягують, хочуть як завжди продати себе подороще в якийсь інший клуб. Тут їх ніхто не тримає силою, якщо вони захочуть  вони підуть в інший клуб. Нам такі гравці не потрібні, якщо їх тут заставляти грати. Вони мають грати душею і серцем за «Карпати» незважаючи там на зарплати і на всьо. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: