Ян Сух: На "Кубку Лева" львівські "Кажани" виступили добре

09 вересня 15:26
Переглядів: 185
Ян Сух

Головний тренер ВК «Барком-Кажани» Ян Сух прокоментував виступ своєї команди на престижному міжнародному турнірі «Кубка Лева».
«Друге місце - добрий результат, - каже Ян Сух. - Коли ще був тренером команди «Кампер-Вишков» і ми грали з «Кажанами», то львівська команда не виграла жодного матчу. На «Кубку Лева» ситуація змінилася. Добре ми грали і перші два сети у фіналі проти харківського «Локомотива». У цьому матчі могли вигравати при рахунку 24:22 на свою користь. У четвертій партії нам забракло лише одного очка. Незважаючи на те, що ми у підсумку програли, цей матч показав, що зможемо боротися за медалі у чемпіонаті України. Нічого страшного у поразці не бачу. На цьому товариському турнірі далеко не всі нас бачили у фіналі. Були помилки, над якими будемо працювати. Це як і на подачі, так і на блоці та в атакувальних діях».
А от на питання чи показав матч проти ВК «Локомотив», що цього сезону «Барком-Кажани» зможе поборотися за перше місце у Чемпіонаті України, головний тренер львівського волейбольного клубу відповів наступне: «Дуже важке завдання. Думаю, що до Львова «Локомотив» привіз не усіх своїх гравців, а, можливо, ця команда ще підсилиться перед стартом Чемпіонату. З «Локомотивом» можна грати. Це сильний суперник, але як показав наш матч, не такий страшний звір як його малюють. Президент команди Олег Баран поставив завдання вибороти медалі. Його і старатимемось успішно виконати».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: