Яна Шемякіна: "Порівняти себе з якимось літературним персонажем дуже важко"

19 квітня 08:05
Переглядів: 383
шемякіна

Фехтувальниця Яна Шемякіна і футболіст Артем Федецький відповіли на наші однакові питання

- Могли б стати музикантом?

Шемякіна: Раніше думала, що співаю добре, але потім послухала свій запис і змінила думку. Дуже давно вчилася грати на фортепіано, пару місяців всього.

Федецький: Голос у мене не найкращий. Вдома є караоке, іноді з друзями співаю. На музичних інструментах не граю, але хотілося б освоїти гітару.

- Ходили в дитинстві на танці?

Шемякіна: На бальні танці довго ходила ще в початковій школі, але потім у мене не було партнера, тому що я швидко виросла, і довелося піти з гуртка.

Федецький: Не дай Бог! У мене була одна пристрасть і мрія завжди - футбол. Я навіть зараз на дискотеки не ходжу. Я не танцюю!

- Чи вмієте малювати?

Шемякіна: І на малювання я в школі ходила, але так і не навчилася. Зараз тільки розфарбувати щось зможу.

Федецький: Можу намалювати якогось мультяшного героя, а от серйозну картину не вийде. Із сином намагаємося розмальовки розфарбовувати.

- У якому фільмі хотіли б зіграти?

Шемякіна: У комедії, напевно, змогла б. У трилері чи фільмах жаху мені страшно було б. Не знаю, як взагалі люди знімаються в таких фільмах.

Федецький: У якому-небудь бойовику, який тримає в напрузі до останніх хвилин. Наприклад, про Джеймса Бонда або фільми з Брюсом Віллісом.

- Яку літературу любите читати?

Шемякіна: Люблю читати історичні романи, класику або книги про кохання. А ось порівняти себе з якимось літературним персонажем дуже важко.

Федецький: Зараз я віддаю перевагу фільмам або серіалам, але в школі дуже любив українську літературу. Читав усе, що задавали.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: