Ярема Каваців: "Я захищаю емблему «Львова» тому повинен викладатися в кожній грі"

17 травня 17:13
Переглядів: 400
Default Image

Захисник футбольного клубу «львів» визнав, що матч проти «Динамо-2» став для галицького клубу провальним, а причину цього потрібно кожному знайти у собі
-Почну з того, що дякую вболівальникам за підтримку при такій нашій невиразній грі й прошу в них вибачення…Ми продемонстрували бездарність на полі, матч виявився дуже поганим, по-перше, у нас нічого не виходило, причому, у всіх. Не знаю з чим це пов’язано, виокремити когось просто неможливо. Команда в цілому зіграла дуже слабо. Будемо копатись кожен у собі й шукати причину,  працюватимемо на тренуваннях, аби таких помилок більше не допускати. Хочемо радувати наших уболівальників хорошою грою, щоби вони були нами задоволені й нашою грою, бо після матчу з «Динамо-2», ми дарували їм одні розчарування…Суперник дуже грамотно діяв у відборі м’яча і не дав нам організуватись на полі, динамівці ставили нас у такі ситуації, в яких просто не було продовження дій. Кияни дуже грамотно зіграли й перемогли заслужено.

-Який висновок потрібно зробити команді після цієї поразки?
-Ми всі наробили дуже багато помилок, я думаю, що зараз кожен із нас в глибині своїй переглядає, обдумує цю поразку й сам для себе робить висновки з власних помилок, як діяв і чи правильно. Це був урок, з якого потрібно зробити висновок і грати у футбол.

-Це третя поразка «Львова» в цьому році, до того ми програвали кіровоградській «Зірці» й «Сталі» з Алчевська. Що є в цих матчах спільного, а що – відмінне?
-Причина в цих поразках різна, бо кожен матч особливий, однакових ігор не буває. А спільним є те, що кожного разу ми програємо після перемог. Можливо, причина в ейфорії, команда молода й після того, як перемагає, десь занадто впевненою стає, а життя показує, що так не можна, потрібно завше відноситися до всього відповідально.

-Попереду два дні вихідних, як їх проведеш?
-Ці вихідні проведу з дружиною, намагатимусь поїхати кудись на природу, аби відпочити насамперед психологічно й якомога в кращому емоційному стані підійти до наступного поєдинку, бути повністю готовим.

-Чия помилка в пропущеному голі?
-Такого немає, що погрішність одного гравця чи двох. Все почалося з передачі з флангу, потім одна помилка, друга…хтось не підстрахував, хтось не добіг, а гравець «Динамо-2» вдало впіймав м’яча й пробив. Трапився такий собі ланцюг помилок, тому говорити, що це чиясь окрема помилка не можна. Але суть не в тому, що ми допустились огріху, а в тому, що ми не забили, не змогли створити суттєвих гольових моментів, нічого небезпечного біля воріт суперника, ось це повинно насторожувати. А чому нам не вдалось забити…навіть і не знаю, можливо, суперник більше хотів перемогти.

-Ти двічі блокував прицільні удари практично перед самими воротами, було боляче?
-Ну, в грі болю не відчуваєш, бо гравець сконцентрований та виконує сою роботу, я просто робив те, що повинен був, аби наші ворота суперник не вразив. Я захищаю емблему «Львова» тому повинен викладатися в кожній грі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: