Яремченко: Карпатам потрібні авторитетні гравці, з якими швидше прогресуватиме молодь

10 червня 09:30
Переглядів: 241
Яремченко

Головний тренер львівських "Карпат" Валерій Яремченко розповів про плани на комплектацію команди.

- Ми постійно спілкувалися з почесним президентом "Карпат" Петром Петровичем Димінським. Раніше працював з Безуб’яком і Чанцевим. Коли надійшла пропозиція від Петра Петровича, довго не вагався.

Я ж з обома помічниками добре знайомий, знаю їх високий тренерський рівень, тому розумів, що з ними можна працювати і виконувати завдання. Зараз деякі футболісти "Карпат" залишають команду, потрібно шукати підсилення. Це ми зараз і будемо робити.

В "Карпатах" є 7 чи 8 футболістів, які виступають за збірні України різних вікових категорій. Хочу з ними ближче познайомитися. Також будемо спілкуватися з українськими футболістами, які виступали в інших командах. Деякі з них не хочуть їхати на перегляд, мовляв, вони високого рівня гравці, таким на перегляд їхати негоже. Можливо, так воно і є.

Але одна справа з футболістами з іменем, а інша - без імені, але з амбіціями. Брати таких без перегляду - це великий ризик.

Ми будемо запрошувати таких футболістів, які сформують кістяк "Карпат". Потрібні авторитетні гравці, поруч з якими швидше прогресуватиме молодь. Президент клубу не приховує, що готовий відпускати молодь за кордон, в інші клуби. Але потрібна золота середина. Відпускати потрібно тоді, коли від цього не суттєво постраждає команда. Все потрібно робити вчасно, - сказав Яремченко в інтерв'ю "Вголос".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: