Яремченко: Не настільки привабливою була робота, щоб терпіти всі небажані моменти

17 червня 20:30
Переглядів: 200
Яремченко

Валерій Яремченко підтвердив інформацію, що він залишає посаду головного тренера львівських "Карпат".

"Я сказав Петру Петровичу [Димінському]: "Дякую за те, що ви мене запросили, але я в такому віці, що часто їздити в Донецьк і у зворотньому напрямку – важко". Ну й ситуація така склалася… Як би це сказати, щоб не образити. "Карпати" продали молодих футболістів. Який би у нас не був чемпіонат, але якщо ти продаєш, то стаєш біднішим, а не багатшим. Здавалось би, гроші є, а людей – немає. Є там зараз молоді футболісти, які ще зовсім, ні разу не грали за першу команду. Тобто, потрібен певний час. Якщо робити команду, яка б грала у єврокубках, то це треба мінімум рік-півтора. Тож я подякував Петру Петровичу і поїхав. Не настільки привабливою була робота, щоб давала мені можливість терпіти ці всі небажані моменти, які у мене виникли б там.

Я розумію, що умови в багатьох клубах – не кращі. Але молодих продали сюди-туди і ми залишилися з гравцями, яких потрібно навчати і давати час. А тут – єврокубки. Моєї майстерності напевно б не вистачило для того, щоб за рік зробити юних хлопців учасниками єврокубків. Потрібна була дуже велика активність від тренера. Мені це не підходило. Я приїхав, оцінив умови, побачив деякі дрібниці, не надто уважних людей у клубі. Якщо вже ставити такі високі завдання, то потрібно й умови створити більш привабливі", - наводить слова спеціаліста football24.ua.

"Може, у них щось і вдасться. Там Чанцев залишився. Але якщо отак по 3-4 футболісти продавати… Тим більше, що зараз талановитих футболістів – мало. Багато було підводних течій… Словом, я побачив, що там потрібен час для того, щоб команда пробилася в єврокубки. Це не проблема в головному тренері. Проблема в гравцях, яких потрібно знайти або виховати. Виховати – важче. Ну там не така страшна ситуація, як може здаватися. Страшніше тільки смерть буває. Для "Карпат" страшніше, що рівень чемпіонату падає. Ви подивіться, скільки людей на матчі ходить. Це жах", - підсумував Яремченко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: