Яремчук Софія - призерка Київського півмарафону

12 квітня 15:20
Переглядів: 168
Півмарафон

9 квітня 2017 року у  столиці пройшов сьомий за ліком Київський міжнародний півмарафон.

Як соціальний проект, він зібрав кошти за декількома благодійними напрямками. А також дав можливість проявити себе на дистанції і дітям з аутизмом, і ветеранам-інвалідам АТО. Як спортивний – тут були показані дуже високі результати, рекорди траси. В тому числі і завдяки участі сильним закордонним атлетам. Це все, за сподіваннями організаторів, дозволить Київському півмарафону отримати наступного року бронзовий статус міжнародної федерації, а у 2020-му привезти до Києва чемпіонат світу з півмарафону.

Серед жінок ІІ місце посіла львів’янка, випускниця ЛДУФК 2016 року, Софія Яремчук з часом 1:15.04, яка стала чемпіонкою України серед жінок.

Ось, як спортсменка поділилась враженнями від змагань: «Звичайно, хотілося трошки краще, планувала бігти з 1:15. Та був вітер і не дуже рівна траса, тож я в цілому задоволена.  Хотіла трошки краще, але нічого.

У мене було завдання почати перші 5 кілометрів дуже легко, втягнутися, а потім потроху нарощувати темп. Я думаю, з цим  завданням впоралася. Ми разом з Анною Носенко пробігли 10 кілометрів, а далі я побігла сама. Було непросто, та виходу не було, деякі хлопці, навіть, ховалися у мене за спиною:) Найскладнішим був 18-й кілометр, коли ми вибігали з Труханового острову на гірку, там довелося добряче попрацювати.

Мій особистий до цього був 1:15:03 по дуже рівній трасі і без вітру, тому з впевненістю можу сказати, що тут показала свій найкращий результат. Тренер сказав, що дуже щасливий. Тому і я радію».

Нагадаємо, що першим тренером Софійки був старший викладач кафедри легкої атлетики ЛДУФК Віктор Іванович Прокопенко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: