"Ярмарок спорту" - найяскравіша спортивна подія осені стартує 25 вересня

29 серпня 11:16
Переглядів: 222
Ярмарок спорту

25-27 вересня львів’ян та гостей міста запрошують в палац спорту «Динамо», що за адресою м. Львів, вул. Вітовського, 53, адже саме там відбудеться п’ятий щорічний Ярмарок спорту: подія, що закликає всіх, від малого до великого, вести здоровий спосіб життя та займатись спортом.

Щороку Ярмарок спорту збирає більше 10 000 відвідувачів, адже саме там кожен зможе дізнатись все про обрану для себе, для дитини чи для батьків секцію, і навіть спробувати себе в ролі справжнього спортсмена. Традиційно, Ярмарок відвідують зірки спорту світового значення, такі як Василь Вірастюк, Анна Бессонова, Сергій Конюшок та інші. Основна мета Ярмарку – показати, що спорт може бути цікавим, захопливим, а головне – доступним, тому вхід на подію абсолютно безкоштовний, як для дітей, так і для дорослих.

«Ярмарок спорту – найяскравіша спортивна подія року, яка об’єднує мешканців міста Львова, спортивні організації та зірок спорту. Дуже приємно, що такий важливий для міста захід став традиційним та продовжує жити і активно розвиватись», - розповів почесний директор Ярмарку спорту Олексій Кучеренко.

До участі запрошуються усі спортивні організації міста, а також волонтери, які хочуть допомогти в організації та проведенні події. Дізнатись більше можна за телефоном 063-992-6-995, Олексій.

Генеральний партнер Ярмарку спорту – фармацевтична корпорація «Артеріум», офіційний партнер торгова марка «Квас Тарас»

Медіа-партнери: інформаційний портал «Галичина Спортивна» galsports.com, Канал новин 24, ТРК Люкс, ІА zaxid.net.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: