Ярослав Дмитрасевич: "Ми дозволили супернику зіграти в його гру"

30 червня 14:41
Переглядів: 380
Дмитрасевич

Старший тренер команди «УФК–«Карпати» U-16 Ярослав Дмитрасевич по завершенні матчу другого туру групового етапу фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти луцької «Волині» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Одразу скажу, що сьогоднішньою грою я залишився незадоволений. Та й результатом також не в повній мірі. Хоча думаю, нічиєї для виходу у півфінал нам повинно вистачити. Що ж до гри, то в першому таймі ми збилися на довгі передачі. Замість того, щоб грати в пас, контролювати м’яч, розігрувати комбінації і виводити когось з гравців на ударну позицію, ми як тільки відбирали м’яч, одразу віддавали довгу передачу верхом в боротьбу, яку в більшості випадків програвали. А от «Волинь» у такій грі почувала себе, немов риба у воді. Можна сказати, що до перерви суперник нав’язав нам свою гру. Не дивно, що збившись на такий футбол, ми і в обороні привезли собі гол. Тому десь логічно, що на перерву ми пішли, програючи 0:1.

У роздягальні довелося трохи хлопців «встряхнути», нагадати їм у який футбол ми вчимося грати на тренуваннях. Тішить, що команда мене почула і в другому таймі гра була зовсім іншою. Можливо, не настільки хорошою, як би цього хотілося, але набагато кращою, ніж до перерви. Ми опустили м’яч на землю, почали його контролювати і як наслідок, перехопили ініціативу. Зрештою забили два красивих голи і вийшли вперед у рахунку.

А далі знов почали грати незрозуміло в що. Не знаю чому, але коли рахунок став 2:1, ми знову дозволили «Волині» грати в її улюбленій манері. Готуючись до гри, ми переглядали відео і наголошували, як саме грають волиняни. Ніби усе розібрали, пояснили кожному хто, що і як повинен робити на полі. Але одна справа пояснити та зрозуміти і зовсім інша зіграти так, як треба», – підсумував Ярослав Іванович.