Ярослав Дмитрасевич: "Не хочеться, але на жаль, знову приходиться говорити про суддів"

02 липня 10:06
Переглядів: 135
Дмитрасевич

Старший тренер команди «УФК–«Карпати» U-16 Ярослав Дмитрасевич по завершенні матчу третього туру групового етапу фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти донецького «Шахтаря» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Після матчу завжди хочеться говорити про футбол, про гру – що вдалося зробити і над чим ще треба працювати в подальшому. Але після таких матчів, як сьогодні, хоча й дуже не хочеться, але на жаль, знову приходиться говорити більше про суддів, ніж власне про гру. Я не розумію, як можна на 3-й хвилині вбити гру в матчі дитячих команд? Та ще й хоча б дійсно було порушення. Але навіть, коли припустити, що воно й було, то все одно суддя не мав найменшої причини показувати червону картку. То ж треба так судити, щоб в епізоді, де важко знайти пенальті, придумати ще й вилучення за фол останньої надії. Не хочу більше говорити про суддів – вони того не вартують!

Зрозуміло, що після того епізоду хлопці знітилися, тому немає нічого дивного, що ми програли. Але на 0:4 ми аж ніяк не заслужили. У нас сьогодні був явно не наш день. А в середині другого тайму ми ще й втратили Юру Боднаря. Наразі ще не відомо, що саме трапилося, але на цьому турнірі він вже не гратиме. Під питанням і участь у півфіналі Сергія Мацалапа, який отримав ушкодження в матчі другого туру. Сьогодні він не грав, але є надія, що до п’ятниці лікарі поставлять його у стрій. Не зіграє проти «Дніпра» і Олег Веремієнко, який сьогодні отримав червону картку.

Як бачите, проблем перед півфіналом у нас вистачає. Але ми будемо боротися і зробимо усе, щоб пробитися у півфінал. Суперник у нас дуже серйозний. Однак ми налаштовуємося не тільки дати бій, а й здобути перемогу. Ну а вирішиться усе вже безпосередньо у грі. Сподіваюся, що у п’ятницю подібного суддівства, з яким ми зіштовхнулися сьогодні, не буде», – підсумував Ярослав Іванович.