Ярослав Дмитрасевич: "У лотереї ми виявилися менш везучими, ніж суперник"

05 липня 22:14
Переглядів: 202
Дмитрасевич

Старший тренер команди «УФК–«Карпати» U-16 Ярослав Дмитрасевич по завершенні фінального матчу першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти київського «Динамо» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Після програного матчу завжди важко говорити, а тим більше, коли ти зазнаєш поразки у вирішальному поєдинку, за крок до перемоги в турнірі. Але це футбол, а в фіналі, як і в кожному матчі стадії плей-оф хтось виграє, а хтось повинен програти. Гра сьогодні була рівною. Зокрема у першому таймі кожна з команд доклала максимум зусиль, аби вийти вперед. Першими забили динамівці, але ще до свистка на перерву ми зуміли відігратися. І рахунок 1:1 повністю відповідав тому, що відбувалося на полі. Треба сказати, що і «Карпати», і «Динамо» показали дуже хорошу функціональну підготовку. Не бракувало хлопцям обох команд і вольових якостей. Грати сьогодні було не просто – матч проводився у теплу сонячну погоду, до того ж у ту пору доби, коли сонце стояло в зеніті. Але і ми, і динамівці добре рухалися, тож для глядачів матч вийшов цікавим і драматичним.

А як скажеш по-іншому, коли нічийний рахунок 1:1 зберігвався увесь другий тайм, хоча моменти вирвати перемогу були і у нас, і в «Динамо». Та все ж, коли хтось і мав виграти в ігровий час, то ближчими до цього були ми. Однак все зрештою вирішувалося в серії пенальті. Цього разу у лотереї ми виявилися менш везучими, ніж суперник. Але я вважаю, що срібні медалі – також хороший результат. Та й головним завданням зараз для наших хлопців є їхній розвиток та прогрес, як футбольних індивідуальностей. А медалі і титули треба завойовувати у дорослому футболі. Хоча, звичайно, і зараз вигравати також треба намагатися у кожній грі, в кожному турнірі. Адже психологію переможця слід формувати з дитинства», –підсумував Ярослав Іванович.