Ярослав Дмитрасевич: "Зіграли добре, але святкувати немає коли"

29 червня 12:40
Переглядів: 139
Дмитрасевич

Старший тренер команди «УФК–«Карпати» U-16 Ярослав Дмитрасевич по завершенні матчу першого туру групового етапу фінального турніру першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України проти харківського «Металіста» поділився своїми враженнями від гри з Інформаційним центром ФК «Карпати».

«Це був перший матч фінального турніру, тому природно, що хлопці перед грою трохи хвилювалися. Але коли почався матч, поступово вони опанували себе і доволі швидко почали диктувати супернику свої умови гри. Нам вдалося взяти контроль над м’ячем і ініціатива була у нас майже упродовж всієї зустрічі. У «Металіста» нічого не виходило в передній лінії і за два тайми наш суперник створив біля наших воріт фактично один небезпечний момент, але то було вже наприкінці гри, коли ми вигравали три м’ячі. 

Загалом команда зіграла непогано, особливо коли врахувати, що це був перший матч. В цілому установку на гру хлопці виконали, хоча звісно у мене є деякі зауваження, адже без помилок не обходиться жоден поєдинок. А найбільше претензій у мене до одного з наших крайніх захисників. Маю на увазі Олексія Січа. Не скажу, що він зіграв погано, але надто вже часто захоплювався грою на атаку. В кількох моментах він невиправдано йшов у обіграш і губив м’яч, що призводило до контратак на наші ворота. А бувало, що підключаючись до атаки, не встигав повертатися назад і в результаті у нас виникала неприкрита зона. Я розумію, що він хотів проявити себе якомога з кращої сторони, адже на гру приїхали його батьки, рідні – Олексій родом із Закарпаття. Але кожен гравець повинен в першу чергу думати про команду, дотримуватися ігрової дисципліни. Сподіваюся, в наступних іграх він виправиться. 

А так, в цілому я задоволений і грою команди, і звісно результатом. Але вже завтра нас чекає новий матч, проти луцької «Волині». Тож нам особливо немає коли святкувати сьогоднішню перемогу – треба готуватися до завтрашнього матчу», – розповів Ярослав Іванович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: