Ярослав Грисьо: "21 березня визначимося з форматом Прем’єр-ліги"

15 березня 21:41
Переглядів: 725
Грисьо

Керівник федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо розповів у програмі «Пас» про формат нового чемпіонату Львівщини:

- Ми розглядаємо декілька варіантів, нажаль склалась така ситуація, що команд рівня ФК «Рух», «Демня», Бориничі, Соснівка, Миколаїв з таким потужним футбольним потенціалом і гравцями готовими виступати на високому рівні мало. Тому всі хто мав увійти в Прем’єр-лігу за спортивним принципом задумуються, яку роль вони там будуть відігравати. І на сьогоднішній день у нас немає чіткої картини скільки команд може приймати участь в  Прем’єр-лізі.

Тому ми плануємо 21 березня провести засідання з керівниками клубів і головними тренерами команд Прем’єр-ліги, щоб визначити формат чемпіонату Львівської області. Від їхньої думки буде залежати, як ми будемо проводити чемпіонат: чи буде Прем’єр-ліга і Перша ліга, чи одна ліга розділена на декілька підгруп за територіальним принципом.

Наразі є тільки шість «твердих» команд в Прем’єр-лізі. З одного боку ніби й можна проводити в чотири кола але чи на таке погодяться клуби ми дізнаємось на засіданні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: