Ярослав Грисьо: "Мене дивує поведінка фанатів"

09 червня 12:35
Переглядів: 400
Грисьо

Голова Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо поділився своїми думками щодо поведінки фанатів на українських стадіонах.

- Склалась така ситуація, що не зважаючи на те, скільки би ми не говорили, скільки би не просили, наші вболівальники чомусь дуже важко на це реагують. Ми забули напевно, що «Арена Львів» дискваліфікована на відбіркові матчі до Чемпіонату світу 2018 року. Ми бачили як вели себе вболівальники під час останніх матчів на «Олімпійському». В нас на матчі єврокубків дискваліфіковані 5,5 тисяч місць на «Арені Львів». Тому стадіони у Львові і Києві у ФІФА і УЄФА, м’яко кажучи, на жовтій карточці. Тому мене дивує поведінка фанатів. Невже ми хочемо щоб відбіркові матчі та ігри Ліги чемпіонів і Ліги Європи наші команди грали в Польщі, Румунії. Складається враження, що Луческу дійсно мав якусь інформацію, коли говорив, що будемо грати в Румунії. 

Вболівальники старшого покоління пам’ятають ситуацію, яка склалась з англійськими командами. Пам’ятаємо, як там поводили себе фанати, що привело до дискваліфікації англійських команд. Ми тепер бачимо їх чемпіонат – стадіони повні, але нема фаєрів. Незважаючи на всі емоції там люди ведуть себе в рамках дозволеного. Це говорить про те, що Англія зробила висновки і прийняла відповідні рішення. Що би ми не говорили, але здається, що фанати живуть за принципом «ви собі говоріть, а я буду робити, що хочу».

Мене найбільше турбує львівський стадіон. Ми все таки асоціюємось з культурною столицею України. Мені дуже боляча коли знаходяться такі горе вболівальники. На моїй панят ще жоден матч не пройшов, щоб не кинули фаєри чи ще щось. Інше питання в якій кількості. Але на кожному матчі є! Скажіть будь-ласка, як вони туди пройшли. Є охорона, є безпека клубу, стадіону, як вони всіх перевіряють.

Якщо фанати і далі так будуть себе вести, то може так статись, що жоден матч єврокубків, збірної, а це не тільки національна чоловіча, а й жіноча, юнацька, молодіжна команда, ми не зможемо прийняти.

Ми чомусь з надією дивимось, що там щось Суркіс випросить, домовиться. Але ж це не перший раз і не другий. Там люди розуміють нашу політичну ситуацію але не можна безкінечно цим зловживати. Треба показати Європі і світу, що ми робимо висновки. Ми хочемо поваги і чесної гри від президентів і футболістів, але чомусь вболівальники цього не дотримуються.  Я не кажу про всіх вболівальників, а тільки про тих які себе погано проявляють під час матчів. 

  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: