Ярослав ГРИСЬО: "Обласні федерації футболу нагнули. Це політика"

23 січня 18:58
Переглядів: 683
Default Image

Над Григорієм Суриком нависла реальна загроза втратити крісло президента ФФУ.

Ще вчора могутня його імперія затріщала по швах. Місяць тому про жодну загрозу його правлінню не йшлося. Лише лунали словесні погрози щодо зняття Суркіса з посади. Далі пішли написи на парканах і білбордах, які теж не становили великої небезпеки. А потім сталося найнесподіваніше. Колективні члени ФФУ, які завжди голосували "за", несподівано почали голосувати "проти".

Ще вчора найближчі до Суркіса люди (як-от його перший заступник) нині переходять на бік сильніших.

Тож із 49 колективних членів, які багато років надійно захищали Григорія Михайловича від усіляких зазіхань ззовні, тепер у шефа ФФУ залишилось одинадцятеро. Принаймні так кажуть опоненти. Ситуацію, що склалася, ми обговорили з прихильником поглядів керівника Федерації, головою Федерації футболу львівщини Ярославом Грисьом.

- Видно, Суркіс пробує контратакувати. Помітно, що "Динамо", "Дніпро", "Арсенал" і "Кривбас" виступають єдиним фронтом. Днями, наприклад, Вадим Рабинович закликав Данилова піти у відставку. Чи до снаги цій четвірці зняти президента прем'єр-ліги?
- Ні. Четверо не можуть переважити дванадцятьох. Хіба що з цієї більшості хтось перейде до Рабиновича й компанії. Зрозуміло, Рабинович своєю заявою оприлюднив позицію чотирьох клубів.

- Якщо все ж вдасться усунути з посади керівника прем'єр-ліги Данилова, чи підсилить це позиції Суркіса?
- Не думаю. Нині позиції Григорія Суркіса може підсилити хіба що підтримка керівників держави, ФІФА та УЕФА.

- Ще вчора права рука Суркіса Сергій Стороженко звернувся днями до ФІФА та УЕФА і вказав на недоліки роботи федерації футболу. Як на це можуть зреагувати ці футбольні інституції?
- ФІФА та УЕФА розглянуть його звернення і дадуть свої рекомендації. Якими вони будуть, загадувати не берусь, бо паралельно своє звернення туди надішле Федерація футболу України. Ваги заяві Стороженка додає той факт, що він дотепер є віце-президентом ФФУ, тобто для ФІФА та УЕФА це не людина з вулиці. І для нашої федерації то не найкраща ситуація.

- Як далі розвиватимуться події?
- Опозиціонери Григорія Михайловича вирішили піти іншим шляхом — вони звернулися у вищі інстанції: до керівників нашої держави, а також ФІФА й УЕФА. Нині позиції Суркіса атакують. На жаль, ніхто не бере до уваги його заслуг перед українським футболом. Розумієте, у цій ситуації футболом уже навіть не пахне. Обласні федерації нагнули. Це політика.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: