Ярослав Конкольняк: "Маю за ціль грати у першій команді "Карпат"

25 березня 22:03
Переглядів: 454
Default Image

Ярослав Конкольняк захищав кольори багатьох команд чемпіонату області. Проте восени минулого року доля заманила його у дубль львівських "Карпат". Про враження Славка від львівського футболу та інші цікаві аспекти з його футбольного життя нам вдалося розпитати у нього під час його перебування на рідній франківщині.

Розкажи нам про себе, про перші кроки у футболі...Хто навчав тебе цієї гри?

Я любив грати футбол oе коли був зовсім малим. У дворі, на уроках фізкультури в школі.  В 11 років мене взяли в футбольну школу «Сігуенья». Першим тренером  для мене був Юрій Семенович Шайкін, саме він дав змогу мені зробити перші футбольні кроки, за що я дуже вдячний йому.

Як сталось так, що ти потрапив у львівські "карпати"?

Мій добрий друг запропонував мені поїхати на оглядини у «Карпати-2». Проте, мене взяли тренуватись з дублем та через місяць я вирушив на збори, після чого підписав контракт.

Як тебе прийняли у команді?

Спочатку було незвично трохи, тому що новий колектив. Проте, там всі практично мої однолітки, тому я швидко знайшов спільну мову з партнерами по команді.

Ти грав у декількох командах Івано-Франківщини. Зокрема у яремчанських "Карпатах", котрі вже давно відомі на всю Україну. Чи значно відрізняється рівень чемпіонату серед дублерів та чемпіонату області?

Так, справді, я грав в багатьох командах Івано-Франківської області. За яремчанські «Карпати» провів один сезон, з ними я виграв чемпіонат і кубок області.  Чемпіонати відрізняються. Це звичайно, адже чемпіонат серед дублерів вже більш професіональні ший, бо підбір гравців  більш якісніший та й чемпіонат сильніший.

Чи є у тебе друзі з основної команди?

У нас дуже дружній колектив. Так, я знайомий з усіма гравцями основної команди, але друзів у мене більше в дублі. Думаю, з часом з'являться товариші з першої команди.

Хто твій кумир у футболі?

В дитинстві були кумири Зідан та Анрі. А зараз таких футболістів уже немає. Захоплююсь грою Кріштіано Роналдо та Лео Мессі, адже ними захоплюється весь світ…

Які плани у тебе на майбутнє?

Маю за ціль грати у першій команді «Карпат», а також, як і кожен футболіст, хочу одягнути футболку національної збірної.

Чи часто ти буваєш вдома? Чи спілкуєшся з колишніми партнерами по яремчанських "Карпатам"?

При першій можливості я стараюсь приїжджати додому, адже Львів та Івано-Франківськ зовсім поруч. Так, я підтримую дружні стосунки з гравцями яремчанців, зокрема Назар Іванків є моїм добрим другом.

Який матч є для найбільш пам'ятним?

Найбільше у моїй пам'яті залишив слід матч у чемпіонаті України ДЮФЛ у сезоні 2005/2006 проти «Молочників». Ми тоді виграли 12:0, а я забив один з голів.

Ярослав Конкольняк – народився 3 березня 1991 року у Івано-Франківську. Навчається у Івано-Франківському коледжі фізичного виховання. Виступав за «Сігуенья» (Івано-Франківськ, чемпіонат ДЮФЛ), «Сокіл» Угринів, «Газовик» Богородчани,  «Карпати» Яремче (чемпіонат області), з 2011 року виступає за дубль львівських «Карпат».

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: