Ярослав Мартинюк: «Гумор – невід’ємна частина тренувань»

06 лютого 21:05
Переглядів: 115
Default Image

У новому сезоні Ярославу Мартинюку доведеться несолодко – на нього чекає конкуренція з Андрієм Ткачуком, Муртазом Даушвілі, Ігорем Озарківим, Олегом Голодюком та Ігорем Худоб’яком. В такій компанії можна і загубитися, але Ярослав без бою здаватися не буде і зробить все, аби стати в нагоді новому наставнику «зелено-білих». Після прильоту до Львова гравець розповів про свої враження від зборів.

- Ярославе, як пройшли збори? Чи важко було працювати після зимових канікул?

- Навантаження були на досить серйозному рівні. Звичайно, після перерви було важко тому, що ми фізично були не готовими. Але ми вже зуміли трохи набрати форму, тому думаю, що на других зборах буде значно легше.

- Спостерігаючи за іграми «Карпат» на цих зборах, склалося враження, що всіх суперників ви перемагали без надзусиль. Це можна пояснити тим, що ви вже зараз наближаєтеся до піку форми?
- Ні, надіємося, що піку форми наразі немає. Хотілося, щоб він настав на початку другої частини сезону і тривав до останнього матчу, щоб вдало висупити на внутрішній арені. Тільки так наші фанати будуть задоволені.
  
- Проти кого було найскладніше грати? Хто із суперників найбільше сподобався?
- Бухарестське «Динамо» – досить хороша команда. «Спартак» з Нальчика також не хлопчик для биття, але в них був дуже складний переліт, тому команда була не в дуже хорошому тонусі і не зуміла проявити себе на повну потужність.

- Як тренується під керівництвом нового головного тренера Володимира Шарана? 
- Не буду порівнювати його з іншими тренерами. Можу сказати, що заняття проходять цікаво. Ми виконуємо багато різноманітних вправ, гумор також є невід’ємною частиною наших тренувань. Після роботи переповнюють приємні емоції.

- На чому Володимир Шаран акцентував увагу на цих зборах?
- На перших зборах ми повинні були добре підготовуватися фізично, бо головного тренера не задовольняли наші кондиції.

- Не турецьку погоду зразу відчув, коли вийшов з літака?
- Звісно, відчув. Але в Туреччині теж не було тепло, йшли дощі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: