Ярослав Зубрицький: додатково налаштовувати хлопців немає необхідності

13 грудня 12:30
Переглядів: 147
Ярослав Зубрицький

Львівська Політехніка після успішних домашніх матчів з Тернополем-ТНЕУ покращила свої позиції у другій групі Вищої Ліги і тепер готується до запеклої боротьби з Говерлою, за результатами якої може вийти у лідери. Додатковий привід здолати Говерлу – івано-франківці залишили львів’ян за бортом Кубка України, обігравши їх за сумою двох матчів (перемога 83:78 і поразка 60:77).

- У нас проміжне завдання – потрапити до чільної четвірки, але максимальний результат, який я ставлю перед собою і перед командою – боротьба за чемпіонство. Щоправда, на наступному етапі ми об’єднуємося з командами з іншої підгрупи, це сильні суперники, і досягти своїх цілей буде непросто, але ми будемо старатися.

- Рівень гравців у команді, ресурс дозволяють вирішувати високі завдання?
- Гравці підібрались хороші, фінансовий ресурс є, але не так, щоб супер. Зібрались хлопці, які прагнуть доказати собі, може тренерам, що вони помилилися, що не беруть їх у команди Суперліги. Усі хочуть проявити себе цього сезону. Ми не можемо сказати, що у нас великий бюджет, але хлопці підібралися такі, які працею хочуть довести, що вони гідні виступів на більш високому рівні.

- У вас команда укомплектована здебільшого місцевими гравцями?
- Зараз у команді 5 студентів, які вчаться, брати Тютюнники закінчили Львівську Політехніку, І ще є Роман Новіков, Кобець Андрій, Максим Вороб’йов і Дмитро Ходов додалися, ці гравці підсилили команду, добре себе проявляють у вищій лізі. Минулого року ми грали студентською командою, потім до нас під кінець змагань додалися брати Тютюнники. А так ми грали практично студентською командою, не все вдавалося, але для гравців, для студентів, це був гарний досвід ігор на такому рівні.

- Якщо порівняти минулий і цей рік у Вищій Лізі, де цікавіше грати?
- Цього року однозначно сильніший турнір у вищій лізі. Більше хороших команд у нашій підгрупі і у паралельній теж.

- Матчі з Говерлою – найближчого вікенду.
- Так, у суботу та неділю граємо з Говерлою. Це принципові ігри для нас будуть. Ці дві гри, і потім до нас приїзджає Хімік, то вже будуть ігри наступного кола, але також досить важливі. Специфіка спарених ігор є. Буває так, що ми, скажімо, першу гру Рівному програли три очки, а другу виграли 30. Є ньюанси, але я сподіваюся, хлопці вже пристосувалися до такого графіку, і тому мені здається, якось спеціально готувати не треба, просто треба підготуватися, розібрати командні взаємодії суперника, відшліфувати свої і в принципі, має получитися.

- Якщо поглянути на турнірну таблицю, вище вас перебувабть саме Говерла і Хімік 2. Додаткової мотивації на ці ігри не треба шукати?
- Не треба, для хлопців не треба. Якщо брати по поразках, то тільки Говерла вища від нас, а Хімік просто іграв більше на дві гри. У Хіміка 4 поразки, а у нас дві. Тому основне – добре зіграти з Говерлою, але гра з Хіміком теж на 100% буде дуже важлива. Хлопці замотивовані, вони дуже хочуть добитися якнайкращого результату. Тому у цьому плані у мене нема проблем.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: