Ярослав Зубрицький: "Настрій у всіх хороший бо потрапили у "Фінал чотирьох"

06 травня 07:50
Переглядів: 441
зубрицький

Головний тренер БК «Львівська Політехніка» прокоментував Галичині спортивній перемогу та поразку своєї команди у виїзних матчах із БК «КДПУ» та вихід у плей-офф чемпіонату.

- У першому матчі було важко. Ми з дороги зразу потрапили на гру. Першу гру програли через те, що не справились у захисті. Дали їм розігратись, у першій чверті пропустили 30 очок. Хлопці з Кривого Рогу відчули впевненість в собі. У них досить добре грала задня лінія, все забивали, і «трьошки», і проходи. Вони розривали наш захист.

Другий матч: хлопці відпочили, налаштувались, вийшли по бойовому, відпрацювали від захисту. В нападі не дали розігратись як маленьким так і великим (вони обидві гри невдало зіграли). Друга гра була більш командна, більш агресивна в захисті. Напад був систематизований, а не як у першій грі коли кожен хотів сам вирішити і забити, а нічого не виходило. Настрій у всіх хороший бо потрапили у «Фінал чотирьох».

- Денис Тютюнник не зіграв через отриману травму в матчі із «Золотим Віком»?

- Так. Йому зламали ніс. Не знаю чи зможе відновитись до наступного матчу дванадцятого числа..

- Чому не приїхали в Кривий Ріг Базилев і Палюх?

- Базилев дуже сильно травмував ногу на тренуванні, а Палюх мав свої причини (робочі моменти, в нього не виходило). Трошки було нам важко – людей не вистачало. Але хлопці молодці справились. Молодець Андрій Кобець, який останню гру відіграв взагалі без замін. Взагалі всі хлопці молодці, виклались на повну.

- З ким хочете зіграти у «Фіналі чотирьох»?

-  Важко сказати. Тому що «Говерла» команда досвідчена і тому з нею важко. Южний – команда молода і дуже фізично витривала, хлопці постійно бігають, захищаються.  Що з тими, що з тими важко. Можливо з «Хіміком-2», бо все таки хлопці молоді і з ними може буде легше. Але легше відносно, тому що вони дуже добре і агресивно грають у захисті. Також до них підключаються гравці, що грають у Суперлізі. Тому важко сказати з ким легше грати.

- Чи вирішується питання з не виплатою зарплати команді?

- Як каже наш президент: «Спонсор від нас не відмовився і обіцяє все виплатити». Наразі чикаємо і надіємось.      

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: