Ярослав Зубрицький: "Сьогодні була складна гра"

31 березня 23:59
Переглядів: 213
зубрицький

Головний тренер БК «Львівська Політехніка» прокоментував Галичині спортивній перемогу своєї команди в першому матчі із БК «КДПУ».

Сьогодні була складна гра. Ми дуже добре стартували. Кілька раз відривались на сім-вісім очок, але відбувався провал і знову доганяли. Але це не дивно, бо команда з Кривого Рогу іде на першому місці і в принципі легко не могло бути.

- Сьогодні знову команда багато фолила. В чому причина?

- Орленко та Анісімов вищі і з ними трошки важко грати. Тому не дивно, що ці фоли були. Хлопці старались щоб не давати їм легко отримати м’яч, але не все так просто. Пару раз були дурні фоли, Новіков міг не фолити в одній із ситуацій, але порушив правила. Я вважаю, що їх виключили добре. Орленко нічого не набрав, а Анісімов в кінці гри трохи набрав очок. Тому загалом з великими справились.

Як оціните гру Кузьменка і Кича?

- Кич давно не грав, у нього була травма і мав мало ігрової практики, тому перехвилювався.  Інколи не можу пояснити чому так грає Кузьменко. Були його моменти в яких він міг забивати. В кількох моментах перехвилювався і не так піхов, не по комбінації. Груз відповідальності висить, а він ще молодий.

- Чому знову були незадоволені діями Воробьова? Що йому не вдається?

- Це людина яка працює із самовіддачею. Він тратить багато сил, але зайвих. Там де треба було постояти він біжить у зайві страховки. А так в мене до нього по бажанню і самовіддачі не має претензій.

- Ви вже зіграли із усіма командами з іншої групи. Які враження про їх рівень гри?

- Хороші команди. Миколаїв підсилився і з ними вже важко грати, хоч і заходив, як найслабша команда. «Золотий Вік» непроста команда. Команда від кидка, також з ними важко. Кривий Ріг побачимо, як буде завра грати, а дома з ними точно важко буде. Всі команди не стандарті і з ними важко грати.

- Ці команди сильніші ніж у наші групі?

- Ні. Ми, «Говерла» і «Хімік» на рівних. Рівне теж нестандартна команда, яка дала бій «Золотому Віку» на виїзді. Зібрались якраз ті команди з якими не буде легких ігор.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: