Ярослав Зубрицький: "Трьохочковими гру не виграєш"

03 квітня 11:00
Переглядів: 203
зубрицький

Головний тренер БК «Львівська Політехніка» прокоментував Галичині спортивній перемогу своєї команди в другому матчі із БК «КДПУ».

Результат позитивний – значить все добре. Чому був провал у другій чверті. Можливо тому, що в першій чверті у них грав великий Анісімов, а в другій вони почали із легкого складу. Високі не грали. Ми трошки не перебудувались і не зорієнтувались. Але для мене все одно не зрозуміло чого так сталось. Пропустити 37 очок за одну чверть це багато. Подивлюсь гру і зроблю аналіз чому так сталось.

Я не думав, що Кривий Ріг так довго буде грати без великих. У мене була підозра, що вони можуть їх міняти, але щоб на такий довгий відрізок часу. Вони потім грали майже всю гру без великих, тільки в кінці почали випускати Орленка і Анісімова щоб отримати перевагу під кільцем. Думав що так може бути, але щоб так довго – це стало сюрпризом. Хлопці молодці що справились і ми виграли.

- У першій грі було багато дальніх кидків, у другій – із середньої дистанції. Це була установка чи таку гру диктувала ситуація на майданчику?

- Я казав хлопцям, що трьохочковими гру не виграєш і треба більше проникати і забивати. Були моменти, що хлопці проходили, скидали ближнім і вони забивали з під кільця легкі м’ячі. В принципі і гра так складалась і була така установка щоб не робили акцент на трьох очкових.

- Вчора грали великі у суперника, тому багато фолили, але сьогодні теж назбирали достатньо попереджень. Як будете боротись з такою великою кількістю фолів готуючись до наступного матчу з Маріуполем?

- Фолили багато тому що старались агресивно захищатись. Коли грають дійсно великі на майданчику, то нашим важко справлятись і треба фолити, іншого варіанту не було. В наступному матчі з Маріуполем буде все інакше, бо там не має таких яскраво виражених центрових. Не думаю, що буде така кількість фолів, але вони будуть бо мені хочеться щоб був агресивний захист. А агресивний захист передбачає фоли.

- Прокоментуйте гру Дениса Тютюнника. Чому в нього такі гойдалки по через гру. Один матч він проводить дуже результативно інший ні.

- Це гра. Вчора у Воробьова не дуже гра пішла, а сьогодні добре. Сьогодні в Дениса вийшла гра, вчора у Насенніка. Це важко сказати чому так. Спарені ігри вони важкі щоб команда грала, щоб дві гри виграти. Десь є якість моменти. Треба працювати щоб були стабільніші.  У нас рівний склад і може бути так що піде гра і я тримаю довше, а не йде гра, я починаю міняти, пробую випускати знову.

- На скільки для Вас важливо, що сьогодні зразу 5 гравців набрало 10 і більше очок?

‑ Це дуже добре. Якщо не один є лідером, а є п’ять і більше. З такою командою дуже важко грати і захищатись проти неї.

- Третя перемога поспіль з лідерами чемпіонату. Можна говорити, що команда знайшла свою гру і виходить на пік форми?

- Я надіюсь що так. Всі готові, ми нормально тренуємось. Надіюсь, що наші тренування дають результат і ми не дарма так багато тренувались.

- Кілька слів про наступного суперника – БК «Маріуполь».

- З Маріуполем важко грати. Вони одну гру можуть зіграти вдало, а іншу  провалити. Там є досвідчені гравці, як Скутельнік. Вони непогано грають у нормальний організований баскетбол. Є хлопці, які добре забивають триочкові, що вони нам показали в другій грі. Тому треба буде готуватись не давати їм легко отримувати м’ячі. Якщо ми гратимемо агресивно і добре в захисті то не повинні мати великих проблем з Маріуполем. Якщо будемо думати, що переграємо їх нападом то можуть бути проблеми. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: