Яскраві перемоги легкоатлетів Прикарпаття на Чемпіонаті України серед юніорів

18 червня 16:26
Переглядів: 186
легка атлетика

Два червневих дні на легкоатлетичних доріжках та секторах НСК “Олімпійський” у місті Києві точилася боротьба між представниками команд областей з легкої атлетики. Команда Івано-Франківської області відзначилася значними досягненнями у видах “королеви спорту”. Успіх розпочав Андрій Водвуд. На його коронній дистанції зі спортивної ходьби - 10000 м, він посів другу сходинку п’єдесталу пошани. Показавши результат 44 хвилини 24 секунди Андрій твердо укріпився у складі кращих скороходів України на цій дистанції. Двома годинами пізніше у секторі для метання молоту Володимир Мисливчук, продемонструвавши 72 м 85 см виборов друге місце з цього захоплюючого виду легкої атлетики. Відрадно, що представники метань не обмежилися цим успіхом. Назар Шарий третій, а Василь Іваночко четвертий у представницькій групі штовхальників ядра.

Програму першого дня змагань продовжили спринтери на дистанції 100 м. Вже традиційно, потужний біг демонструє Тамара Жмурко. У фіналі вона шоста – з результатом 12,27 сек. Ще одна франківчанка Жанна Ярушевська дев’ята – 12,48 cек. Забігаючи наперед констатуємо, що наші дівчата змагалися у двох фіналах (A та Б) на дистанції 200 м. В підсумку Тамара і Жанна знову шоста та дев’ята – відповідно.

Групу чоловічого спринту представляв Івано-Франківець Назарій Цьок. У своєму першому фіналі Б Чемпіонату України він на 11 місці (100 м – 11,17 сек). Захоплюючим виявився його фінальний забіг на 200 м. Він четвертий – з результатом 22,34 сек.

Перший день дарував любителям легкої атлетики забіги на 1500 м серед юніорок та юніорів. В першому з них Наталія Солтан перша. У другому, представників Івано-Франківської області не було. Приємно, що у скарбничку команди області Наталія поклала ще одну медаль. Вона перша на дистанції 3000 м. Результат 9.45,89 сек.

Майстрині зі спортивної ходьби завершували перший день змагань на Олімпійському. Наші дівчата перша та друга на дистанції 10000 м. Суслик Ганна продемонструвала 49.38,17 сек, а Данилюк Іванна 49.47,18 сек. Приємно, що у передрік Кубку Європи, який прийматиме наш Івано-Франківськ, Станіславські скороходи підкреслюють реноме одних з найсильніших в Україні.

Ще один фінал – у бігові на 800 м серед юніорів, ми розраховували на місця п’єдесталу пошани. Однак наші – Станіслав Сеник та Грицишин Юрій, не дивлячись на високі результати у забігові, посіли четверте та шосте місця відповідно. Цей факт лиш спонукає до конструктивних висновків тренерського штабу команди Івано-Франківська щодо перемоги у наступних змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівня.

Федерація легкої атлетики Івано-Франківської області хоче подякувати тренерам і спортсменам команди за якісну підготовку до Чемпіонату України серед юніорів.


О.Фотуйма, віце-президент Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: